با امضای تفاهم نامه ای محقق می شود

حمایت صندوق كارآفرینی امید از پژوهشگران كارآفرین دانشگاه صنایع و معادن

حمایت صندوق كارآفرینی امید از پژوهشگران كارآفرین دانشگاه صنایع و معادن

دانلود فایل: با امضای تفاهم نامه ای میان دانشگاه صنایع و معادن و صندوق كارآفرینی ˮامیدˮ از پژوهشگران كارآفرین دانشگاه صنایع و معادن حمایت می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، در امتداد تحقق اهداف توسعه و تأمین نیروی انسانی متخصص و كارآمد در بخش های مختلف صنایع و بازرگانی كشور و نیز به منظور توسعه آموزش های كاربردی و مهارتی در سطوح مختلف و برای ارتقای مدیران و كارشناسان خبره تفاهم نامه ای میان دانشگاه صنایع و معادن ایران و صندوق كارآفرینی "امید" به امضا رسید.
انتقال فناوری در امتداد رسیدن به توسعه اشتغال پایدار، كمك به شكل گیری، انسجام و تقویت حلقه های زنجیره ایده تا تولید صادرات، افزایش سطح آگاهی از چالش ها و اولویت های متقابل و تلاش در جهت رفع نیازها و حركت در راه اولویت ها، تسهیل ورود و استفاده از فناوری و نوآوری های داخلی در صنایع و بنگاه های اقتصادی از اهداف این تفاهم نامه به حساب می آید.
در این تفاهم نامه طرفین متعهد شدند تا نسبت به ایجاد رشته های كاربردی عمومی و تخصصی در رابطه با مدیریت و صنعت در چارچوب دوره های آموزش عالی آزاد مطالعات امكان سنجی كنند، ضمن آنكه در برگزاری دوره های آموزشی كوتاه مدت برای مدیران سازمان ها و دستگاه های اجرایی و دوره های كاربردی و تخصصی برای كارآفرینان با یكدیگر همكاری كنند.
دانشگاه صنایع و معادن ایران در این تفاهم نامه متعهد شد تا نسبت به طراحی و اجرای دوره های آموزشی عالی آزاد در گرایش های مختلف، اجرای دوره های مشترك آموزشی كوتاه مدت برای مدیران و كارشناسان، اولویت قرار دادن موضوعات مورد توافق در ارائه خدمات و ارائه مشاوره به كارآفرینان و متقاضیان تسهیلات از صندوق اقدام نماید.
مشاركت در طراحی دوره های آموزشی كاربردی، مشاركت در نیازسنجی و توسعه بازار آموزش های كاربردی برای دوره های تخصصی، معرفی طرح های مورد حمایت صندوق به دانشگاه برای نظارت و ارزیابی، حمایت مالی و معنوی از دانشجویان و اساتید كارآفرین معرفی شده به طرح تاپ و حمایت مالی و معنوی برای اجرای طرح تاپ همچون تعهدات صندوق كارآفرین "امید" اعلام گردید.
این تفاهم نامه به مدت ۵ سال به امضا رسید و در صورت توافق طرفین این مدت قابل تمدید خواهد بود.
منبع:

1398/03/10
14:03:53
5.0 / 5
4526
تگهای خبر: اساتید , تولید , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل