برگزاری ششمین كنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن

برگزاری ششمین كنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن

به گزارش دانلود فایل ششمین كنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن، ۱۹ و ۲۰ خردادماه ۱۳۹۸ و همزمان با هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت ریلی، در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، ششمین كنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن، به دنبال برگزاری موفق دوره های قبل و با حضور متخصصین، صاحب نظران، پیش گامان، سازمان ها، وزارتخانه ها و شركت های در رابطه با صنعت ریلی در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
در این كنفرانس، چهار سخنرانی كلیدی توسط مدعوین خارجی همچون رئیس اتحادیه بین المللی راه آهن های دنیا (UIC )، در تاریخ ۱۹/‏۰۳/‏۹۸‬ در محل نمایشگاه های دائمی بین المللی تهران - سالن خلیج فارس و سالن صدف - و ۱۵ كارگاه تخصصی ریلی (۶ كارگاه توسط مدعوین خارجی و ۹ كارگاه توسط متخصصین داخلی) در تاریخ ۲۰/‏۰۳/‏۹۸‬ در محل دانشكده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران برنامه ریزی شده است.
همینطور تعداد ۱۳۰ مقاله تخصصی ریلی در زمینه های: "خط و سازه های ریلی"، "ناوگان ریلی، "حمل ونقل ریلی"، "راه آهن برقی و سیگنالینگ"، "سیستم راه آهن شهری "، "اقتصاد و سیاست گذاری ریلی"، " توسعه ریلی " و "ایمنی و بهره وری" به صورت شفاهی و پوستری در تاریخ ۲۰/‏۰۳/‏۹۸‬ در محل دانشكده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران عرضه خواهد شد.
بدیهی است مقالات برتر برگزیده در مراسم اختتامیه معرفی و ضمن تقدیر برای چاپ در ژورنال های معتبر تخصصی كاندید خواهد شد. همینطور به كلیه ثبت نام كنندگان در كارگاه های تخصصی مدرك معتبر اهدا خواهد شد.
سایر برنامه های كنفرانس عبارت اند از: میزگرد تخصصی نقش حمل و نقل ریلی در كاهش سوانح جاده ای با همكاری انجمن صنفی شركت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته، میزگرد تجربیات آموزش مهندسی در سایر كشورها با حضور اساتید به نام بین المللی و بازدید فنی از خط ۶ مترو تهران.
ضمناً یك دستگاه اتوبوس جهت ایاب و ذهاب برای تاریخ ۱۹/‏۰۳/‏۹۸‬ در ساعت ۸ بامداد از محل دانشگاه علم و صنعت ایران، روبروی سالن ورزشی شهید محمد ملك لو به مقصد نمایشگاه بین المللی تهران و در ساعت ۱۶: ۳۰ از محل درب سئول نمایشگاه بین المللی تهران به مقصد دانشگاه علم و صنعت برنامه ریزی شده است.
علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر از برنامه های كنفرانس می توانند به وب سایت كنفرانس http: //icrare2019.iust.ac.ir رجوع كنند.1398/03/18
14:18:33
5.0 / 5
4425
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل