افزایش تعامل پارك فناوری دانشگاه تهران و شركت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

افزایش تعامل پارك فناوری دانشگاه تهران و شركت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

به گزارش دانلود فایل تفاهم نامه همكاری بین پارك علم و فناوری دانشگاه تهران و شركت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در حین مراسم اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ˮEXPORTECHˮ  و در محل سالن همایش های منطقه آزاد انزلی به امضا رسید.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، تفاهم نامه همكاری بین پارك و علم و فناوری دانشگاه تهران و شركت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با حضور دكتر عباس زارعی هنزكی رئیس پارك و مهندس عبدالرضا نادری مدیرعامل این شركت در حین مراسم اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی "EXPORTECH" و در محل سالن همایش های منطقه آزاد انزلی به امضا رسید.

اهداف این تفاهم نامه در سه بند ایجاد هم افزایی میان فعالیت های منطقه ویژه و پارك، توسعه همكاریهای علمی، پژوهشی و فناوری طرفین و امكان استفاده متقابل از ظرفیت ها و امكانات طرفین تبیین شد.
از زمینه های همكاری طرفین می توان به همكاری و مشاركت در اجرای پروژه های «پژوهشی- فناوری» داخلی و بین المللی، استفاده از ظرفیت های آزمایشگاهی، كارگاهی، تجهیزات و مشاوران تخصصی و كسب و كار طرفین برای كمك به صاحبان ایده و رشد و توسعه شركت های فناور، اجرای برنامه ها و رویدادهای كارآفرینی و فناوری به صورت مشترك و پشتیبانی از صاحبان ایده و ایجاد كسب وكارهای جدید به صورت مشترك اشاره نمود.
انتخاب ایده های مناسب سرمایه گذاری و فراهم كردن زمینه های لازم برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، اولویت داشتن پارك و شركت های مستقر آن برای انجام طرح های پژوهشی و مشاوره ای منطقه ویژه، ایجاد زمینه تعامل سه جانبه بین مركز، پارك و شركت های فناور مستقر در پارك به منظور تسهیل تجاری سازی ایده ها و محصولات دانش بنیان از دیگر زمینه های همكاری طرفین است.
مدت این تفاهم نامه از تاریخ امضا به مدت ۳ سال و با موافقت طرفین قابل تمدید است.1398/03/27
18:01:07
5.0 / 5
3931
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل