نخستین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر اعطا می شود

نخستین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر اعطا می شود

دانلود فایل: همزمان با چهارمین كنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران، اولین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر به فعالان برتر و منتخب این حوزه در هفت سطح اعطا می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، چهارمین نمایشگاه و كنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر و با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
همزمان با این رویداد گردهمایی سالانه فعالان انرژی های تجدیدپذیر در كشور برگزار می گردد تا بستری جهت بررسی چالش های پیش روی توسعه این حوزه و ارائه دستاوردها و توانمندی های شركت های دانش بنیان فراهم گردد.
در این دوره همزمان با رویداد، اولین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر به فعالان در هفت سطح تعلق می گیرد. با عنایت به ضرورت ایجاد بستری مناسب برای معرفی الگوهای برتر در زنجیره توسعه انرژی های تجدیدپذیر كشور، جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران طراحی شده است و در افتتاحیه این كنفرانس به شركت های دانش بنیان تولید كننده تجهیزات تجدیدپذیر، پروژه تجدیدپذیر، سازمان های عمومی و دولتی، شخصیت تأثیرگذار، رسانه برتر، شركت های برق منطقه ای و توزیع برق استان و شركت و موسسات خارج از صنعت تجدیدپذیر، اعطا خواهد شد.
همچنین بررسی فرصت های كسب و كار شركت های دانش بنیان توانمند فنی و مهندسی ایرانی در كشورهایی همچون عراق، سوریه و افغانستان با حضور مسئولان این كشورها، بررسی چالش های بومی سازی تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر، بررسی چالش های تامین تجهیزات پروژه های تجدیدپذیر، بررسی چالش های تأمین مالی و اقتصادی بودن پروژه های تجدیدپذیر در شرایط فعلی، بررسی چالش های سرمایه گذاران نیروگاه های تجدیدپذیر كشور و ارائه راهكارهای حل آن و بررسی چالش های صادرات برق تجدیدپذیر از دیگر برنامه های این كنفرانس بین المللی است.
بر اساس اعلام پایگاه بنیاد ملی نخبگان، این رویداد 21 و 22 مهرماه امسال در محل مركز همایش های بین المللی سازمان صداوسیما برگزار می گردد.
منبع:

1398/04/03
14:16:42
5.0 / 5
4017
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل