وارد شدن دانشگاه آزاد به پروژه بازسازی واگن های قطار

وارد شدن دانشگاه آزاد به پروژه بازسازی واگن های قطار

دانلود فایل: رئیس دانشگاه آزاد واحد یادگار امام (ره) با اشاره به اینكه این دانشگاه تبدیل به قطب حمل و نقل پیشرفته در كشور شده است، اظهار داشت: با همكاریهای صورت گرفته نسبت به اجرای پروژه واگن سازی در این دانشگاه اقدام كردیم.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكتر سعید قاضی مغربی امروز در مراسم امضای تفاهم نامه همكاری میان این دانشگاه و ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، دانشگاه آزاد واحد یادگار امام (ره) را قطب شبكه حمل و نقل و ارتباطات پیشرفته دانست و اضافه كرد: بر این اساس مسیر حركت این دانشگاه در دو سال گذشته تغییر یافته و به سمت اجرای پروژه های جدید حركت كرده است.
وی با اشاره به اینكه بر مبنای برنامه ریزی های این دانشگاه این واحد آموزشی را تبدیل به دانشگاه حل مسئله كردیم، خاطرنشان كرد: بر این اساس نسبت به مطالعه در حوزه چالش های حمل و نقل پیشرفته اقدامكردیم كه تا كنون ۱۰۰ چالش را در این عرصه یافتیم و برنامه ریزی برای رفع این چالش ها را اجرایی كردیم.
قاضی مغربی با اشاره به اینكه حوزه حمل و نقل تنها به مسائل ریلی و حمل و نقل محدود نمی گردد، اظهار نمود: حوزه حمل و نقل دارای مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می باشد. بر این اساس به منظور توسعه این علوم رشته های جدیدی را به وزارت علوم معرفی كردیم.
رئیس دانشگاه آزاد واحد یادگار امام (ره) با تاكید بر اینكه ما بر طبق این باور كه این دانشگاه قطب حمل و نقل پیشرفته است، اقداماتی را اجرایی كردیم، اظهار نمود: علاوه بر آن ما دانشجویان را محور فعالیت های این دانشگاه قرار دادیم. ضمن آنكه تا كنون ۲۰ رویداد نوآوری و فناوری را در دانشگاه اجرایی كردیم.
وی با تاكید بر لزوم تعامل و هم افزایی میان بخش های علمی و فناوری كشور خاطرنشان كرد: بر مبنای برنامه ریزی های صورت گرفته، این دانشگاه با همكاری یكی از شركت ها مبادرت به بازسازی واگن كرده است كه این اقدام نشان داده است جامعه در جهت رفع انتظارات كشور گام بر می دارد.
این محقق دانشگاهی با اشاره به همكاریهای این دانشگاه با ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته، خاطرنشان كرد: اجرای این تفاهم نامه یكی از صدها پله ای است كه دانشگاه باید بپیماید و امیدوارم با امضای این تفاهم نامه بتوانیم تعاملات سازنده ای در مورد موضوعات مطرح در حوزه حمل و نقل ریلی برداریم.
وی تولید یك محصول فناورانه را همچون خروجی های همكاری این دانشگاه با ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی نام برد و افزود: با امضای این تفاهم نامه فضای همكاریهای دو جانبه بوجود آمده و امیدوارم با بازدیدی كه از این دانشگاه صورت گرفت، زمینه های مناسبی برای تعاملات بیشتر صورت گیرد.1398/04/05
01:22:46
5.0 / 5
4263
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل