وظیفه دولت هاست كه اعتماد را در فضای مجازی ایجاد كنند

وظیفه دولت هاست كه اعتماد را در فضای مجازی ایجاد كنند

به گزارش دانلود فایل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اجلاس وزرای ارتباطات كشورهای آسیا و اقیانوسیه تاكید كرده است كه هیچ كشوری به تنهایی نمی تواند اطمینان و اعتماد را در فضای مجازی ایجاد كند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی كه در چهلمین اجلاس وزرای ارتباطات كشورهای آسیا و اقیانوسیه در سنگاپور حضور داشت، در این اجلاس تصریح كرد كه آینده جهان، دیجیتال است. همه ابعاد زندگی بشر، بگونه ای غیرقابل بازگشت با فناوری دیجیتال در هم تنیده شده است.
وی ادامه داد: اما همه كاربران در سراسر جهان در معرض جدی جرایم دیجیتال، سرقت حریم خصوصی، استفاده غیر مجاز و غیرقانونی از داده های كاربران، و سایر موارد مشابه، شامل شكل دهی نظرات جامعه و تولید و اشاعه اخبار جعلی قرار دارند.
وزیر ارتباطات با تاكید بر این كه استفاده از فناوری های نو اجتناب ناپذیر است، اظهار داشت: اما این فناوری ها مخاطراتی هم به همراه دارد كه همه بخش ها و همه ابعاد زندگی را در برمی گیرد. بنابراین وظیفه دولت ها این است كه اطمینان و اعتماد را در فضای مجازی ایجاد كنند.
بر مبنای اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آذری جهرمی تاكید كرده كه جهان ما، جهان به هم پیوسته ای است و هیچ كشوری به تنهایی نمی تواند اطمینان و اعتماد را در فضای مجازی ایجاد كند.
وی افزود: یكجانبه گرایی محكوم به شكست است. ما باید دست به دست هم دهیم و با تشریك مساعی و تعاون، آینده ای را كه مبتنی بر اطمینان و اعتماد باشد بسازیم.
وزیر ارتباطات همینطور رشد قابل توجه جوانان و استارت آپ های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات در كشورمان را یاد شده و توجه قرار داده است.1398/04/05
12:46:43
5.0 / 5
4055
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل