اپلیكیشن اندرویدی مایكروسافت Word ركورد زد

اپلیكیشن اندرویدی مایكروسافت Word ركورد زد

به گزارش دانلود فایل اپلیكیشن مایكروسافت word اخیرا از مرز یك میلیارد دانلود و نصب در فروشگاه آنلاین گوگل پلی استور گذر كرده و به یك ركورد جدید رسیده است.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، نرم افزار كاربردی مایكروسافت word كه یكی از محبوب ترین برنامه های واژه پرداز برای تایپ و ویرایش متون نوشتاری در جهان به حساب می آید، با حضور در فروشگاه آنلاین و اینترنتی گوگل پلی استور امكان دسترسی و بهره مندی كاربران گوشی برای دستگاه های اندرویدی به اپلیكیشن مایكروسافت ورد را فراهم نموده است.
حالا در تازه ترین اخبار و گزارش های انتشار یافته از جانب وب سایت اندروید پلیس، اپلیكیشن واژه پرداز مایكروسافت ورد اخیراً موفق شده است به یك ركورد جدید برسد و آن هم عبور از مرز یك میلیارد دفعه نصب و دانلود در فروشگاه گوگل پلی استور است.
این ركورد در حالی ثبت شده است كه تابحال هیچكدام از اپلیكیشن های اندرویدی مایكروسافت موفق به رسیدن به چنین جایگاهی نشده بودند.
یكی از بزرگ ترین رقبای مایكروسافت در نرم افزارهای مشابه بر پایه فضای ابری گوگل داكس به حساب می آید كه از محبوبیت بالایی هم برخوردار شده است اما به نظر می آید از آنجایی كه كاربران در كامپیوتر خود از نرم افزارهای كاربردی مایكروسافت آفیس استفاده می نمایند، تمایل بیشتری جهت استفاده از اپلیكیشن های اندرویدی آن در گوشی و سایر دستگاه های اندرویدی خود دارند.
البته این تعداد دفعات نصب و دانلود اپلیكیشن مایكروسافت ورد تنها مربوط به فروشگاه پلی استور گوگل نخواهد بود بلكه مایكروسافت با سامسونگ و سایر تولید كنندگان گوشیهای هوشمند هوشمند توافق كرده بود كه این اپلیكیشن های توسعه داده شده خویش را به صورت پیش فرض بر روی دستگاه های مربوطه نصب كنند تا كاربران بتوانند از خدمات و سرویس های متنوع آنها بهره مند شده و بدین ترتیب آمار استفاده از اپلیكیشن های مایكروسافت هم توسعه پیدا كند.1398/04/24
14:16:13
5.0 / 5
3961
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل