آذری جهرمی:

هنوز در مورد بیت كوین به نتیجه نرسیده ایم

هنوز در مورد بیت كوین به نتیجه نرسیده ایم

دانلود فایل: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود كه هنوز در هیئت وزیران درباب امكان قانونی شدن بیت كوین در كشور به نتیجه نرسیده ایم.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیئت وزیران درباب امكان قانونی شدن بیت كوین در كشور اظهار داشت: امروز در دولت در این خصوص صحبت كردیم تا تصمیم در این خصوص اتخاذ شود كه البته در این نشست به نتیجه نرسیدیم.
وی درباره هوشمند سازی مدارس در پاسخ به این سوال كه شما درحالی از هوشمندسازی صحبت می كنید كه همچنان برخی مدارس ما كپری هستند اشاره كرد: طبق توافق نامه ای كه با وزارت آموزش و پرورش امضا كردیم، سه لایه برای هوشمندسازی درنظر گرفتیم كه شامل ارتباطات مدارس، خدمات لازم برای خدمات هوشمندسازی و تجهیز مدارس است.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه مسئولیت های همه دستگاه ها در این عرصه مشخص شده؛ بخش خصوصی هم در این عرصه همكاری خواهد كرد، اظهار نمود: ارتباط تمامی مدارس ولو همان مدارس كپری را تا آخر سال برقرار می كنیم؛ این مساله می تواند برای نظام آموزشی متحول كننده باشد؛ البته بحث تجهیز مدارس هم صحبت درستی است اما نمی توانیم در این عرصه تا تجهیز مدارس دست روی دست بگذاریم.
منبع:

1398/05/03
11:16:54
5.0 / 5
4148
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل