در رویداد معرفی نیازهای فناورانه تعمیر و نگهداری هواپیما اعلام شد

ارائه خدمات لیزینگ و ضمانت نامه به قراردادهای تجاری شركت ها از طرف صندوق نوآوری

ارائه خدمات لیزینگ و ضمانت نامه به قراردادهای تجاری شركت ها از طرف صندوق نوآوری

دانلود فایل: رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی با اشاره به برگزاری نشست هایی میان عرضه كنندگان و خریداران فناوری در رویداد معرفی نیازهای فناورانه صنعت هوایی اظهار داشت: این صندوق خدمات لیزینگ و ضمانت نامه قراردادها را برای شركت های دانش بنیان فراهم خواهدنمود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا دكتر علی وحدت امروز در حاشیه رویداد معرفی نیازهای فناورانه تعمیر و نگهداری هواپیما در جمع خبرنگاران اضافه كرد: حوزه تعمیر و نگهداری هواپیما حوزه مهم و تحریم پذیر است و از طرف دیگر شركت ها اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده اند.
وی با اشاره به جزئیات این رویداد، اشاره كرد: در این رویداد ۴۵۰ نفر از فعالان عرصه صنعت هواپیمایی حضور دارند.
وحدت با اشاره به اینكه از طرف ۷ شركت نیز نیازهای فناورانه این صنعت عرضه می شود، اظهار نمود: نشست های B2B از برنامه های این رویداد است.
رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی اشاره كرد: در این جلسه ها قراردادهایی میان خریداران و فروشندگان منعقد می شود و تسهیلات لیزینگ این صندوق نیز در اختیار شركت ها قرار خواهد گرفت.
وحدت، صدور ضمانت نامه را از دیگر خدمات حمایتی این صندوق برای این نشست ها ذكر كرد و افزود: این صندوق ضمانت نامه قراردادها و تسهیلاتی كه بتواند برای قراردادها تامین مالی كند، فراهم خواهدنمود.
وی افزود: با تمهیدات اندیشیده شده، شركت هایی كه در این رویداد بتوانند خودرا برای خریداران اثبات كنند، با مشكل تامین مالی مواجه نخواهند شد.
منبع:

1398/05/13
19:53:05
5.0 / 5
4052
تگهای خبر: خدمات , دانش بنیان , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل