از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران؛

پشتیبانی از ۱۶۰ طرح علمی و فناورانه تصویب گردید

پشتیبانی از ۱۶۰ طرح علمی و فناورانه تصویب گردید

دانلود فایل: كمیته تخصصی صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اخیرا پشتیبانی از 160 طرح علمی و فناورانه پژوهشگران كشور را تایید نمود تا بزودی با اجرایی شدن آنها شاهد ورود دستاوردهایشان به جامعه باشیم.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، ۱۶۰ طرح پژوهشی در آخرین جلسه كمیته تخصصی صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تایید شد. این كمیته هر ماه طرح های تصویب شده در كارگروه های صندوق را مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت بعد از ارزیابی طرح های دارای اولویت را تصویب می كند.
از این تعداد طرح تایید شده، ۵۵ رساله دكتری، ۳۵ طرح پسا دكتری و ۷۰ طرح پژوهشی مورد حمایت قرار می گیرد كه حوزه های مختلف همچون پزشكی، فنی و مهندسی، علوم انسانی، كشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی، علوم پایه، محیط زیست، سلامت و اقلیم را شامل می شود.
انجام طرح پژوهشی توسط پژوهشگران و متخصصان كشور یكی از مسیرهایی است كه پیشرفت را برای كشور به ارمغان می آورد. برای اینكه با این اقدام شاهد ورود دستاوردهای فناورانه و علمی این تحقیقات به جامعه هستیم. صندوق نیز با راه اندازی كارگروه های مختلف در حوزه های علمی در این راه قدم گذاشته است تا با پشتیبانی از پژوهشگران كشور انجام این فعالیت ها با سرعت صورت گیرد.
منبع:

1398/05/26
15:31:33
5.0 / 5
3965
تگهای خبر: فناوری , متخصص , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل