تفاهم نامه همكاری ستاد نانو با شركت های تولیدكننده مواد شوینده منعقد می شود

تفاهم نامه همكاری ستاد نانو با شركت های تولیدكننده مواد شوینده منعقد می شود

دانلود فایل: با برگزاری نشستی با حضور 10 شركت فعال در عرصه تولید مواد شوینده و پاك كننده، ستاد توسعه فناوری نانو در تلاش است تا با انعقاد تفاهم نامه ای زمینه ای را برای تسهیل همكاری میان این شركت ها و ستاد ایجاد كند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، از طرف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو نشستی با حضور ۱۰ شركت فعال در عرصه تولید مواد شوینده و پاك كننده برگزار و در آن پتانسیل ها و فرصت های موجود در حوزه نانو برای ارتقای این صنعت ارائه شد.
بررسی پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در حوزه فناوری نانو برای بهبود كیفیت محصولات شوینده و پاك كننده همچون محورهای اصلی این جلسه بود و در قسمتی از این جلسه به بررسی كاربرد فناوری نانو در شركت های شوینده و پاك كننده معتبر جهان پرداخته شد تا مصداق های استفاده از فناوری نانو در صنعت مواد شوینده در سطح بین المللی مرور شود و شركت های ایرانی بتوانند از این مصادیق ایده بگیرند.
در این جلسه دكتر سعید سركار، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو به تشریح پتانسیل ها و فرصت های فناوری نانو در حوزه های مختلف پرداخت و در ادامه شركت های دانش بنیان فعال در این زمینه به معرفی توانمندی های نانویی خود پرداختند. همین طور محصولات بعضی از شركت های نانویی نیز در این نشست ارائه شد.
در این جلسه انعقاد تفاهم نامه میان ستاد توسعه فناوری نانو و یكی از شركت های فعال در حوزه توسعه كارآفرینی عنوان شد تا فرصت همكاری میان ستاد با شركت های فعال در صنعت مواد شوینده و پاك كننده در چارچوب این تفاهم نامه ایجاد شود.1398/06/07
14:09:27
5.0 / 5
3936
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل