ایجاد اكوسیستم نوآوری از ایده تا تجاری سازی محصول در دانشگاه آزاد

ایجاد اكوسیستم نوآوری از ایده تا تجاری سازی محصول در دانشگاه آزاد

به گزارش دانلود فایل سرپرست اداره كل امور كارآفرینی و مراكز رشد دانشگاه آزاد اظهار داشت: مراكز رشد دانشگاه به صورت مساله محور بر چالش های فناوری حوزه های تخصصی صنعت تمركز كرده و از هسته ها و واحدهای فناور حمایت می كنند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكتر قباد بهزادی پور در این زمینه اظهار نمود: این اداره كل با هدف بسترسازی و تأمین زیرساخت های لازم به منظور ایجاد شركت های فناور در دانشگاه آزاد اسلامی و جهت دهی این شركت ها به سمت تجاری سازی محصولات شكل گرفته است.
وی با اشاره به اینكه از فعالیت های این اداره كل، ایجاد و توسعه مراكز رشد مأموریت­ محور در ذیل سرای نوآوری در یك حوزه تخصصی است، اظهار نمود: مراكز رشد دانشگاه به صورت مساله محور بر چالش های فناوری حوزه های تخصصی صنعت تمركز كرده و از هسته ها و واحدهای فناور حمایت می كنند.
دكتر بهزادی پور اشاره كرد: ایجاد تیم های تخصصی در مراكز رشد با هدف ارتقا و توسعه فناوری صنایع در رابطه با ماموریت سرای نوآوری، از دیگر برنامه های اداره كل امور كارآفرینی و مراكز رشد است.
وی تاكید كرد: اداره كل امور كارآفرینی و مراكز رشد دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد با همكاری دیگر قسمت های حوزه معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه، یك اكوسیستم نوآوری از ایده تا تجاری سازی محصول را برای فناوران خود فراهم آورد.
منبع:

1398/06/24
15:49:25
5.0 / 5
4369
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل