از سوی شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی اعطا می شود

تسهیلاتی در حوزه تحقیق و توسعه برای شركتهای دانش بنیان

تسهیلاتی در حوزه تحقیق و توسعه برای شركتهای دانش بنیان

به گزارش دانلود فایل به همت شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امسال تسهیلات ویژه ای برای توسعه خدمات آزمایشگاهی در حوزه تحقیق و توسعه به شركت های دانش بنیان عرضه می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، نقطه آغاز شكل گیری واحد تحقیق و توسعه در سازمان ها و شركت ها را می توان به سال ۱۹۶۰ نسبت داد؛ سالی كه برای اولین بار این واحد مهم و اثرگذار به شكلی رسمی و جدی وارد چارت سازمانی برخی شركت ها شد.
انجام تحقیق و توسعه برای پیشبرد كارها و برنامه های یك سیستم به شكلی یك اقدام خلاقانه است كه می تواند كاربردهای تازه ای از یك محصول را با بررسی های بیشتر به محققان نشان دهد. این كار به حدی جدی و كاربردی است كه این روزها به یكی از هسته های اصلی شكل گیری شركت ها و سازمان های جهانی بدل شده است.
با عنایت به اهمیت بالای انجام تحقیق و توسعه در پیشبرد اهداف سازمانی و شكوفایی صنایع در دنیا، ایران هم چند سالی است كه به این حوزه ورود كرده است و محققان زیادی در صنایع مختلف كشور در واحد تحقیق و توسعه به فعالیت مشغول هستند. اهمیت این مورد در صنایع صرفا علمی كه با سلامت مردم سر و كار دارند، اهمیتی دو چندان می یابد. یكی از این صنایع حیاتی، صنعت خدمات آزمایشگاهی است.
شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم با عنایت به اهمیت این كار امسال مبادرت به عرضه تسهیلات برای توسعه واحد تحقیق و توسعه شركت های دانش بنیان كرده است.
شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت كمك به رشد و توسعه شركت های دانش بنیان، تامین هزینه خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز واحد تحقیق و توسعه این شركت های دانش بنیان را تقبل كرده است و در این راستا به این شركت ها، یارانه ۳۰ میلیون ریالی پرداخت می كند.
شركت های دانش بنیان برای دریافت اعتبار طرح مذكور و استفاده از تخفیف ۵۰ درصدی دریافت خدمات آزمایشگاهی، باید به پایگاه اینترنتی شبكه آزمایشگاهی به نشانی https: //labsnet.ir/ رجوع و بعد از ثبت نام در باشگاه مشتریان، درخواست خویش را ثبت كنند.1398/07/04
20:42:19
5.0 / 5
4491
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل