دانشگاه شریف میزبان نهمین كنفرانس شبكه های هوشمند انرژی

دانشگاه شریف میزبان نهمین كنفرانس شبكه های هوشمند انرژی

به گزارش دانلود فایل نهمین كنفرانس شبكه های هوشمند انرژی، توسط دانشگاه صنعتی شریف با همكاری انجمن علمی شبكه هوشمند انرژی ایران ۲۷ و ۲۸ آذر ماه امسال برگزار می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، «نهمین كنفرانس شبكه ­های هوشمند انرژی» به پیشنهاد انجمن علمی شبكه هوشمند انرژی ایران و به همت دانشكده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف با مشاركت دانشگاه ­ها، شركتها، سازمان­های تابعه وزارت نیرو و پژوهشگاه ­های كشور با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری در زمینه شبكه ­های هوشمند انرژی در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.
نهمین كنفرانس شبكه ­های هوشمند انرژی با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه شبكه های هوشمند برنامه ریزی شده است. این كنفرانس كه به صورت سالانه در دانشگاه ­های كشور با موفقیت برگزار شده است، مهم­ترین كنفرانس بین المللی برای به اشتراك­ گذاری دانش فنی و علمی كسب شده در زمینه شبكه­ های هوشمند انرژی است. در این كنفرانس از یك سو سازندگان و دانشگاهیان آخرین پیشرفت­های خویش را در حضور فعالان صنعت برق عرضه كرده و از جانب دیگر، فعالان صنعت برق هم نقشه راه خویش را در جهت جهت دهی صحیح به سازندگان و محققان انتقال می ­دهند.
از مهم ترین برنامه­ های این كنفرانس می­ توان به "برگزاری نشست ­های عرضه مقالات تخصصی (شفاهی و پوستری)"، "سخنرانی ­های كلیدی توسط محققان و صنعت­گران برجسته"، "برگزاری نشست ­های علمی تخصصی با موضوعات در رابطه با شبكه ­های هوشمند انرژی"، "نمایشگاه تخصصی جانبی برای معرفی شركت­ها، كسب وكارهای مرتبط و معرفی محصولات و خدمات مربوطه" و "برگزاری كارگاه­ های آموزشی تخصصی" اشاره نمود.
"امنیت فیزیكی و سایبری شبكه ­های هوشمند"، "پایش، كنترل و حفاظت شبكه­ های هوشمند"، "منابع انرژی تجدیدپذیر، تولیدات پراكنده و هاب انرژی"، "برنامه ­ریزی و بهره­ برداری ریزشبكه ­های الكتریكی"، "زیرساخت اندازه ­گیری هوشمند و پاسخگویی بار"، "خانه و ساختمان هوشمند"، "شهر هوشمند و اینترنت اشیاء"، "حمل و نقل و وسایل نقلیه الكتریكی و اتصال آن­ها به شبكه"، "قابلیت اطمینان و تاب ­آوری در شبكه­ های هوشمند"، "سیستم ­های اتوماسیون و مدیریت انرژی در شبكه ­های هوشمند"، "سیستم ­های مخابراتی، فناوری اطلاعات و داده كاوی در شبكه­ های هوشمند" و "فرهنگ­ سازی، قانون­ گذاری و تدوین استانداردها و نظام نامه های شبكه ­های هوشمند" همچون محورهای این كنفرانس علمی محسوب می شوند.

علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http: //sgc2019.sharif.ir/ رجوع كنند.
1398/07/09
22:46:57
5.0 / 5
4046
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل