آمادگی وزارت ارتباطات برای همكاری با دانشگاه ها

آمادگی وزارت ارتباطات برای همكاری با دانشگاه ها

به گزارش دانلود فایل معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با اشاره به آمادگی این وزارتخانه برای همكاری با دانشگاه ها اظهار داشت: ما در زمینه امریه تجربیات خوبی داشتیم بگونه ای كه اغلب پروژه های كلیدی ما از فارغ التحصیلان امریه انجام شده است.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكتر ستار هاشمی در نشست مدیران دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه ها كه امروز در محل وزارت علوم برگزار شد، با اشاره به آمادگی همكاری وزارت ارتباطات برای همكاری با دانشگاه ها اظهار داشت: علیرغم انتقاداتی كه نسبت به جامعه دانشگاهی وجود دارد ما درخواست داریم تا بتوانیم با دانشگاه ها همكاریهای مشتركی داشته باشیم و در این زمینه تجربیات موفقی هم تابحال داشته باشیم.
وی با اشاره به تجربیات وزارت ارتباطات در زمینه امریه تصریح كرد: تجربیات ما در زمینه امریه بسیار موفق بوده است بگونه ای كه خیلی از افرادی كه در چارچوب امریه به ما اضافه شده اند در اجرای پروژه های كلیدی همكاریهای مناسبی را با ما داشته اند.
هاشمی همینطور با تاكید بر لزوم همكاری این وزارتخانه با اعضای هیات علمی تصریح كرد: باور ما این است كه اعضای هیات علمی منشا اثر هستند و می تواند آغازگر فعالیت های توسعه ای باشند.1398/07/12
20:40:00
5.0 / 5
3907
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل