نمایه سازی نخستین نشریه تخصصی حقوق بشر ایران در پایگاه اسكوپوس

نمایه سازی نخستین نشریه تخصصی حقوق بشر ایران در پایگاه اسكوپوس

به گزارش دانلود فایل دوفصلنامه حقوق بشر دانشگاه مفید قم موفق شد بعنوان نخستین نشریه حقوقی ایران در پایگاه استنادی بین المللی scopus نمایه سازی شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، علیرضا ملكی، معاون مركز مطالعات حقوق بشر دانشگاه مفید در اینباره اظهار داشت: بعد از تلاش ها و پیگیری های مداومی كه در طول ۵ سال قبل برای ارتقای وضعیت، بهبود شرایط و كیفیت علمی «دوفصلنامه حقوق بشر» بعنوان نخستین و تنها نشریه دانشگاهی و تخصصی حقوق بشر در ایران به انجام رسید، این نشریه واجد تمام شرایط عضویت در پایگاه استنادی بین المللی اسكوپوس شناخته شد و عضویت آن در این پایگاه استنادی مورد تایید قرار گرفت. با عنایت به این توفیق، الان دوفصلنامه حقوق بشر نخستین نشریه علمی ایران در زمینه حقوق و ششمین نشریه علمی ایران در زمینه علوم انسانی است كه در این پایگاه استنادی عضو شده و مستند می شوند.
معاون مركز مطالعات حقوق بشر دانشگاه مفید در ادامه با تشریح جایگاه و اهمیت این پایگاه استنادی بین المللی اظهار داشت: این پایگاه هم ردیف پایگاه استنادی بین المللی ISI بوده و در مجامع بین المللی و در آئین نامه های وزارت علوم ایران هم از اهمیت و اعتبار فوق العاده ای برخوردار می باشد.
دوفصلنامه حقوق بشر یكی از نشریات علمی دانشگاه مفید قم است كه از سال ۱۳۸۵ زیر نظر مركز مطالعات حقوق بشر این دانشگاه چاپ و منتشر می شود. این نشریه كه به صورت دو فصلنامه انتشار می یابد، جهت گسترش مفاهیم حقوق بشر در ایران و انعكاس دیدگاه های علمی و تخصصی موجود در حوزه حقوق بشر به دو صورت چاپی و الكترونیكی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. در این نشریه مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرفته و بررسی می شوند.1398/07/17
14:22:32
5.0 / 5
4524
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل