چتر وای فای در مرزهای خوزستان باز می شود

چتر وای فای در مرزهای خوزستان باز می شود

دانلود فایل: دبیر ستاد اربعین شركت مخابرات ایران از افزایش قابل توجه ظرفیت ارتباطات مخابراتی در شلمچه و چذابه با باز شدن چتر وای فای در مرزهای خوزستان آگاهی داد.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام در مسافرت به مناطق مرزی استان خوزستان به همراه رحیم فلاح زاده -مدیرمخابرات منطقه خوزستان- با حضور در مرزهای شلمچه و چذابه از نزدیك و بطور میدانی در جریان فعالیت های گسترده انجام شده در این دو مرز به منظور برقراری ارتباطات پایدار زائران حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) قرار گرفته و آخرین آمادگی ها را به منظور میزبانی از زائران اربعین حسینی در این دو مرز مورد بررسی قرار دادند.
بیدخام درباره برنامه ریزی های انجام شده برای پوشش مرزهای استان و بهره مندی زوار از وای فای در روزهای اربعین اظهار داشت: در مدت مذكور، به منظور رفاه حال زوار حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تهمیدات لازم برای آنتن دهی خطوط ارتباطی و دسترسی مناسب به اینترنت اندیشیده شده و علاوه بر فعالیت های معمول، تعداد ۸ سایت پرتابل همراه با آخرین تكنولوژی روز آماده بهره برداری شده و چتر وای فای نیز به منظور پوشش حداكثری ارتباطات در مرزهای خوزستان باز می شود.
وی در این سفر در تشریح اقدامات انجام شده در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه در روزهای اربعین حسینی، از افزایش ظرفیت ارتباطات برای زوار اربعین آگاهی داد و اضافه كرد: با پایش مستمر وضعیت ارتباطی و راهكارهای بهینه سازی و استفاده از حداكثر ظرفیت مخابرات ثابت و سیار تونسته ایم شرایط ایده آلی را در مرزهای شلمچه و چذابه برای زوار گرامی كربلای معلی فراهم سازیم.
دبیر ستاد اربعین شركت مخابرات ایران با اشاره به راه اندازی دو موكب شهدای شركت مخابرات ایران در جریان مراسم امروز در مرزهای شلمچه و چذابه اضافه كرد: تمام تلاش ستاد اربعین شركت مخابرات و ستاد اربعین وزارت ارتباطات با همكاری استانداری و نهادهای مسئول، ایجاد و برقراری بهترین شرایط سفر معنوی اربعین در دو بعد فنی و غیر فنی برای تمام زائران است.
بیدخام اشاره كرد: تمام مسیر راهپیمایی زوار در داخل كشور تا لب مرز به اینترنت نسل سوم و چهارم متصل است و لب مرز نیز ارتباطات وای فای برای كاربران فعال گردیده است. امسال هم مثل سال های گذشته، تمام ظرفیت های فنی مجموعه مخابرات با همكاری ستاد اربعین و زیرمجموعه های آن برای ارائه خدمات ارتباطی به زوار بسیج شده اند و با تهمیدات اندیشیده شده، زوار اربعین حسینی در مرزهای استان مشكل آنتن دهی و اتصال اینترنت نخواهند داشت.
همین طور رحیم فلاح زاده، مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: از اقداماتی كه در زمینه ارتباطات سیار از طرف مخابرات استان انجام شده می توان به نصب و راه اندازی چهار سایت ثابت جایگزین سایت های پرتابل B.T.S در مسیرهای چذابه و شلمچه با تكنولوژی 3G و 4G اشاره نمود كه كلیه مراحل نصب و راه اندازی در سال ۹۷ انجام شده است.
وی ادامه داد: سالن ترانزیت مرز چذابه با نصب ]چهار دستگاه سوییچ و ۱۲ دستگاه access point و سالن ترانزیت شلمچه با نصب و راه اندازی دو دستگاه سوییچ و ۱۶ دستگاه accesspoint از پوشش وای فای بهره مند خواهند شد. همین طور مسجد و محوطه بیرون سالن ترانزیت با نصب یكدستگاه سوییچ و سه دستگاه accesspoint و بیرون سالن ترانزیت شلمچه با نصب چهار دستگاه access point از نوع outdoor، زوار مشكلی در زمینه فضای مجازی و استفاده از خدمات شبكه وای فای نخواهند داشت.
منبع:

1398/07/19
19:15:02
5.0 / 5
3841
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل