برگزاری اولین همایش سراسری فناوری و نوآوری در دانشگاه آزاد

برگزاری اولین همایش سراسری فناوری و نوآوری در دانشگاه آزاد

به گزارش دانلود فایل سرپرست اداره كل اقتصاد دانش بنیان و توسعه سرمایه گذاری دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری اولین همایش سراسری فناوری و نوآوری در این دانشگاه اطلاع داد.


دكتر احسان شیرنگی سرپرست اداره كل اقتصاد دانش بنیان و توسعه سرمایه گذاری دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: همایش سه روزه فناوری و نوآوری به همت معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از 30 مهرماه تا دوم آبان ماه در سازمان مركزی دانشگاه برگزار می گردد.
وی در مورد اهداف این همایش، اظهار داشت: همایش فناوری و نوآوری به منظور تبیین سیاست های این معاونت و عملیاتی كردن آنها برگزار می گردد.
سرپرست اداره كل اقتصاد دانش بنیان و توسعه سرمایه گذاری دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینكه روسای استان ها، معاونان پژوهشی، معاونان مدیریت و توسعه منابع و مدیران مراكز رشد استان ها در این همایش حضور خواهند داشت است، تصریح كرد: در ایام دوم و سوم این همایش، 5 كارگاه به منظور تبیین سیاست های ادارات كل زیر مجموعه معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری برگزار می شود.1398/07/22
18:23:31
5.0 / 5
4544
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل