در صندوق نوآوری صورت می گیرد

عرضه تكنولوژی های جدید در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز

عرضه تكنولوژی های جدید در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز

به گزارش دانلود فایل صندوق نوآوری و شكوفایی می خواهد تا با برگزاری یك گردهمایی نسبت به معرفی و عرضه تكنولوژی های جدید شركت های دانش بنیان در زمینه پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا اقدام نماید.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، گردهمایی عرضه تكنولوژی های جدید در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز از جانب صندوق نوآوری و شكوفایی از ۱۹ تا ۲۱ آبان ماه امسال با همكاری ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز برگزار می شود.
هدف از برگزاری این گردهمایی استفاده از دانش و نوآوری در مدل بهینه پیشگیری و مقابله با قاچاق كالا و ارز و در محورهای حفاظت فیزیكی، كشف و شناسایی، انبارداری هوشمند، بازرسی در سطح عرضه، پایش مرزها، هوشمندسازی نظارت بر ترانزیت و لجستیك، بهینه سازی امحا و بازیابی است.
صندوق نوآوری و شكوفایی برای این گردهمایی سه روزه، برنامه های متنوعی را در نظر گرفته است. برگزاری نمایشگاه توانمندی های فناورانه شركت های دانش بنیان و نوآور پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز، نشست های معرفی نیازهای فناورانه تولیدكنندگان پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز (Reverse Pitch) و نشست های معرفی توانمندی های فناورانه شركت های دانش بنیان، فناور و استارتاپ ها (Pitch) و نشست های B2B همچون برنامه های این رویداد فناورانه است.
علاقه مندان جهت حضور در رویدادهای جانبی این گردهمایی می توانند از راه لینك https: //evnd.co/ygg27 ثبت نام كنند و یا با شماره تلفن ۷۷۲۴۰۵۷۶ تماس بگیرند.1398/07/30
19:30:12
5.0 / 5
4181
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل