آهنگ پائیز

آهنگ پائیز

فصل پائیز فصل زیبا و رنگارنگی ایست كه گاه هوس می كنی زیر بارانش قدم بزنی، همان مادر رقص خرامان برگ ها كـه بـه ناز و عشوه تمام چرخ زنان از آسمان بر سرت می‌بارند.


 
از دیرباز تاکنون روز اعتدال پاییزی را جشن می گرفتند. جشن مهرگان، که پیشینه ای ۴۰۰۰ ساله دارد و به معنای فروغ و روشنی و به منظور مهر ورزیدن برپا می شده است. مردم در آن زمان با گسترانیدن سفره های رنگین و روشن کردن آتش، جشن مهرگان که بعد از نوروز مهم ترین جشن ایران باستان به شمار می رفت را برگزار می کردند.
فصل پاییز همان فصل خزان است که در آن بسیاری از انواع گیاهان برگهای خود را از دست داده و به‌اصطلاح خزان می کنند، که این خود به زیبایی این فصل می افزاید.
فصل پائیز فصل زیبا و رنگارنگی ایست که گاه هوس می کنی زیر بارانش قدم بزنی، همان مادر رقص خرامان برگ ها کـه بـه ناز و عشوه تمام چرخ زنان از آسمان بر سرت می‌بارند. پاییز همان موسیقی خوش خش خش برگ‌هاست. فصل پاییز فصل شروع رنگ هاست، سومین فصل سال که در آن رنگ برگ درختان تغییر کرده و هوا سرد و بارانی می شود.
فصل زیبای پائیز شامل ماه های مهر، آبان و آذر می باشد. از نظر ستاره شناختی پاییز را فصل اعتدال خوانده اند، یعنی بین دو نقطه ی اعتدال پاییزی و انقلاب زمستانی.
در فصل پاییز روزها کوتاه و شب ها طولانی می باشند. 
 

آلبوم پاییز

آلبوم فوق العاده زیبای پاییز با صدای گرم و دلنشین سیامک یزدان جو شامل آهنگ های پائیز، فراق، مست عشق، خاطرات، انتظار، رسید مژده، بمون با من، یادش بخیر و موزیک طوفان رنگ می باشد.
 

آهنگ پاییز

آهنگ پاییز از آلبوم پاییز سیامک یزدانجو یک آهنگ عاشقانه پاییزی در وصف فصل زیبای پاییز می باشد که در این فصل زیبا می توان به آن گوش سپرد و لذت این فصل زیبا را دوچندان می کند. در آهنگ پاییز از آلبوم پاییز سیامک یزدانجو می شنوید عاشقانه اى پاییزى را و در آهنگ مست عشق آلبوم پاییز  سیامک یزدانجو از عشق و مست شدن از عشق  و مست شدن از چشماى مست یار خواهید شنید.
 

آهنگ فراق آلبوم پاییز

در آهنگ فراق آلبوم پاییز سیامک یزدانجو از دورى یار و داغهاى فراق خواهید شنید که شعر آن از حضرت حافظ است. 
 

آهنگ انتظار آلبوم پاییز

در آهنگ انتظار آلبوم پاییز سیامک یزدانجو خواهید شنید از عشق و انتظار وصال یار. 
 

آهنگ بمون با من آلبوم پائیز

در آهنگ بمون با من آلبوم پائیز سیامک یزدانجو خواهید شنید از استغاثه عاشقانه بهر یار و نوید وصال. 
 

آهنگ رسید مژده آلبوم پائیز

در آهنگ رسید مژده آلبوم پائیز سیامک یزدان جو می شنوید از بشارت به تغییر اوضاع دنیا و نوید خوب شدن حال و احوال روزگار که در شعر بسیار زیباى حضرت حافظ به زیبایى تجلى یافته. 
 

آهنگ یادش بخیر

در آهنگ یادش بخیر در آلبوم پاییز به دوران کودکى و آروزهاى کودکى خواهید رفت.
 

آهنگ طوفان رنگ

در آهنگ طوفان رنگ در آلبوم پائیز سیامک یزدان جو اجراى  قطعه فوق العاده زیبا از ساخته هاى سیامک یزدان جو را خواهید شنید که در سبک فلامنکو توسط نوازنده برجسته  کلاسیک و فلامنکو سیامک یزدان جو  نواخته شده.
1398/08/03
19:39:55
5.0 / 5
5005
تگهای خبر: رپورتاژ , موسیقی , آلبوم , آهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل