بررسی چالش های صنعت دریایی كشور در قشم

بررسی چالش های صنعت دریایی كشور در قشم

دانلود فایل: دانشكده مهندسی دریای دانشگاه صنعتی امیركبیر بعنوان دبیرخانه علمی بیست و یكمین همایش صنایع دریایی ایران كه آذرماه امسال در قشم برگزار می شود، برگزیده شد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، صنایع دریایی بعنوان بخشی مهم از فعالیت های اقتصادی كشور، طی سال های اخیر در راه رشد و توسعه قرار گرفته و در عین حال فراز و نشیب های مختلفی را نیز تجربه كرده است. برگزاری منظم و سالانه همایش های صنایع دریایی فرصتی مناسب برای معرفی دستاوردها و بررسی چالش های این حوزه مهم از صنعت كشور است.
در این راستا بیست و یكمین همایش و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی توسط انجمن مهندسی دریایی ایران و با همكاری ارگان های دریایی كشور در ۱۳ تا ۱۵ آذرماه ۱۳۹۸ در جزیره قشم انجام خواهد شد.
بیست ویكمین همایش صنایع دریایی در هشت محور تخصصی طراحی، ساخت شناور و تجهیزات دریایی، فراساحل، سواحل و بنادر، استانداردها و HSE، مهندسی مواد پیشرفته و فناوری‏ های نوین دریایی، لجستیك و حمل و نقل دریایی، شیلات، اقیانوس ‏شناسی و زیست فناوری دریا، مدیریت، حقوق، بیمه و اقتصاد دریا و همین طور سرمایه‏‏ های انسانی، اجتماعی و گردشگری دریایی كه هر یك از محورها دارای زیرمحورهایی نیز هستند، برگزار می شود.
همین طور امسال دو محور شركت های نوپا (start up) و كسب وكارهای نوین دریایی و توسعه فناوری های مورد نیاز صنایع دریایی در بخش محورهای توسعه بازار به همایش اضافه شده اند.
دانشكده مهندسی دریای دانشگاه صنعتی امیركبیر دبیرخانه علمی بیست و یكمین همایش صنایع دریایی و سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بعنوان دبیرخانه اجرایی بیست و یكمین نمایشگاه صنایع دریایی را بر عهده دارند.
علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر درباره همایش به وب سایت http: //www.iranmic.ir/ و برای نمایشگاه به تارنمای http: //www.irimex.ir/ بازگشت كنند و یا با شماره تلفن ۶۶۷۰۸۸۳۳-۰۲۱ تماس بگیرند.
منبع:

1398/08/03
23:01:19
5.0 / 5
4293
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل