به همت صندوق نوآوری

گردهمایی عرضه تكنولوژی های جدید در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز

گردهمایی عرضه تكنولوژی های جدید در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز

به گزارش دانلود فایل گردهمایی عرضه تكنولوژی های جدید در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز به همت صندوق نوآوری و شكوفایی در آبان ماه جاری به مدت سه روز برگزار می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، گردهمایی عرضه تكنولوژی های جدید در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز در ایام ۱۹، ۲۰ و ۲۱ آبان ماه جاری در محل صندوق نوآوری و شكوفایی و با همكاری ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز برگزار می گردد.

این گردهمایی با هدف استفاده از دانش و نوآوری در مدل بهینه پیشگیری و مقابله با قاچاق كالا و ارز و در محورهای حفاظت فیزیكی، كشف و شناسایی، انبارداری هوشمند، بازرسی در سطح عرضه، پایش مرزها، هوشمندسازی نظارت بر ترانزیت و لجستیك، بهینه سازی امحا و بازیابی و... برگزار می گردد.

صندوق نوآوری و شكوفایی برای این گردهمایی سه روزه، برنامه های متنوعی را در نظر گرفته است كه همچون آن می توان به رویدادهای معرفی نیازمندی های فناورانه، نشست های مذاكره B2B و پنل های تخصصی اشاره نمود.

علاقه مندان جهت حضور در رویدادهای جانبی این گردهمایی می توانند از راه لینك https: //evnd.co/ygg27 ثبت نام كنند و یا با شماره تلفن ۷۷۲۴۰۵۷۶ تماس بگیرند.1398/08/10
14:13:47
5.0 / 5
4294
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل