كاربردی كردن فناوری هوش مصنوعی در پزشكی به صورت جزیره ای امكان پذیر نیست

كاربردی كردن فناوری هوش مصنوعی در پزشكی به صورت جزیره ای امكان پذیر نیست

به گزارش دانلود فایل رئیس بیوبانك آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با اشاره به برگزاری نخستین همایش هوش مصنوعی در تصویربرداری پزشكی، اظهار داشت: كاربردی كردن این علم مستلزم ارتباطات متقابل نهادهای فعال در این حوزه می باشد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكتر منصور فاتحی امروز در اولین همایش ملی "هوش مصنوعی در تصویربرداری پزشكی" با اشاره به برگزاری این همایش اظهار نمود: برگزاری آكادمی هوش مصنوعی از برنامه های جمعی این همایش به حساب می آید كه در ضمن آن درباب كابردهای هوش مصنوعی در حوزه های پزشكی بحث و تبادل نظر می شود.
وی با تاكید بر این كه در این همایش ۴۶ مقاله علمی ارسال شد، اظهار نمود: از این تعداد ۱۶ مقاله برای ارائه شفاهی و ۱۴ مقاله برای ارائه پوستر انتخاب شدند.
رئیس بیوبانك آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز افزود: علاوه بر آن درخواستی از پژوهشگران كشور عراق به منظور برگزاری یك دوره آموزشی بالینی در این زمینه برای ما ارسال شد كه با همكاری انجمن رادیولوژی ایران این دوره با حضور پنج محقق از این كشور برگزار می شود.
فاتحی با تاكید بر این كه كاربردی كردن هوش مصنوعی در حوزه های پزشكی به صورت جدا از هم امكان پذیر نیست، اظهار داشت: كاربردی كردن این علم و فناوری در حوزه های پزشكی نیازمند ارتباطات متقابل است كه امیدواریم با راه اندازی شبكه كشوری هوش مصنوعی این امر محقق شود.
منبع:

1398/08/12
15:04:40
5.0 / 5
4111
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل