معاون آینده سازان بنیاد ملی نخبگان خبر داد

همكاری وزارت ارتباطات و صدا و سیما در اجرای طرح احمدی روشن

همكاری وزارت ارتباطات و صدا و سیما در اجرای طرح احمدی روشن

به گزارش دانلود فایل معاون آینده سازان بنیاد ملی نخبگان با تاكید بر اینكه تفاهم نامه مشترك سازمانی مساله محوری كه امروز با وزارت ارتباطات و صدا و سیما به امضا رسیده است، در جهت اجرای طرح احمدی روشن بوده است، اظهار داشت: در این طرح هسته های نخبگانی در جهت رفع نیازهای كشور تشكیل می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، حمیدرضا سالاریه امروز در مراسم امضای تفاهم نامه مشترك سازمانی مساله محور كه در محل بنیاد ملی نخبگان برگزار شد، با اشاره به اینكه این تفاهم نامه میان بنیاد ملی نخبگان با سازمان صدا و سیما و وزارت ارتباطات منعقد می شود، اضافه كرد: مبحث این تفاهم نامه همكاری در طرح شهید احمدی روشن است كه این طرح به ابتكار بنیاد ملی نخبگان و با همكاری بعضی از دستگاه ها در حال اجرا می باشد.
وی طرح احمدی روشن را طرحی در جهت توانمندسازی استعدادهای برتر در دوره های كارشناسی ارشد و دكتری دانست و خاطرنشان كرد: در این طرح استعدادهای برتر در جهت حل مساله و رفع نیازها و چالش های شركت مشاركت می كنند.
معاون آینده سازان بنیاد ملی نخبگان تصریح كرد: بنیاد ملی نخبگان هم از بدو تاسیس توانمندسازی استعدادهای برتر را در دستور كار خود قرار داده است.
سالاریه با اشاره به اینكه توانمندسازی استعدادهای برتر در جهت حل مساله و نیازهای كشور با همكاری اساتید خبره صورت می گیرد، تصریح كرد: این روش یكی از به روزترین روش های تعلیم و تربیت و توانمندسازی نخبگان است. چون كه علاوه بر آنكه استعدادهای برتر توانمند می شوند، آنها را با فرصت های شغلی و چالش های كشور آشنا می كند. ضمن آنكه دستگاه های متقاضی هم با استعدادهای برتر آشنا خواهند شد.
وی با اشاره به اینكه طرح احمدی روشن از دو سال قبل اجرایی شده است، اظهار نمود: در این دوره ها آیین نامه ها و روال های اجرایی آن تدوین شد و از دستگاه ها درخواست شد كه نیازمندی های خویش را برای ما ارسال نمایند. هم اكنون هسته های نخبگانی كه در این طرح از دور اول تشكیل شده اند، آماده تشكیل شركت های دانش بنیان هستند.
سالاریه یكی از اضلاع اجرای این طرح را دستگاه های وزارت ارتباطات و صدا و سیما دانست و اظهار داشت: بر این اساس در جلسه امروز تفاهم نامه های مشتركی با این دستگاه ها در جهت اجرای طرح احمدی روشن منعقد می شود.1398/09/04
23:43:50
5.0 / 5
4083
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل