در آخرین جلسه كمیسیون دائمی عتف چه گذشت؟

در آخرین جلسه كمیسیون دائمی عتف چه گذشت؟

به گزارش دانلود فایل جلسه یكصد و هشتاد و پنجمین جلسه كمیسیون دائمی شورایعالی عتف در حالی پایان یافت كه دبیر كل شورا به قول خود و به علت مشغله زیاد حاضر به پاسخگویی به خبرنگار نشد!


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، عصر روز گذشته (چهارشنبه ۶ آبان ماه) طبق روال، جلسه یكصد و هشتاد و پنجمین جلسه كمیسیون دایمی شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری(عتف) با حضور دكتر مسعود برومند دبیر كل شورای عتف و مسؤلان آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی برگزار گردید.
ارائه مدل مفهومی سیستم پیوند تقاضا و عرضه فناوری پیشنهاد شده توسط موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاع، عرضه گزارش عملكرد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت اجرای برنامه ملی آینده نگاری و پیش نویس سند علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان بخش كشاورزی، آب و منابع طبیعی همچون موضوعات در دستور كار این جلسه بوده است.
طبق روال معمول، به علت اینكه جلسات این شورا در پشت درهای بسته برگزار می شود، در نهایت دبیركل شورای عتف می بایست بعد از آخر جلسه در جمع خبرنگاران گزارشی از مباحث مطرح در جلسه را اعلام می كرد ولی در انتها این جلسه دكتر برومند دبیر كل شورای عتف حاضر به پاسخگویی نشد و دلیل آنرا مشغله كاری ذكر كرد!
دبیر كل شورای عتف بعنوان متولی امر پژوهش در آموزش عالی در حالی حاضر به پاسخگویی در مورد مصوبات جلسه یكصد و هشتاد و پنجمین جلسه كمیسیون دایمی شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری(عتف) نشد كه جامعه علمی و فناوری كشور در حال آماده شدن برای استقبال از هفته پژوهش است.1398/09/08
10:36:12
5.0 / 5
4028
تگهای خبر: دانش بنیان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل