بازگشت اینترنت تلفن همراه در استان سیستان و بلوچستان

بازگشت اینترنت تلفن همراه در استان سیستان و بلوچستان

دانلود فایل: اینترنت موبایل در شهرستان های زابل، زاهدان، خاش، ایرانشهر و چابهار استان سیستان و بلوچستان وصل شد.گزارش های خبرنگاران ایسنا از استان سیستان و بلوچستان از برقراری مجدد اینترنت تلفن های همراه در بیشتر نقاط این استان بعد از ۱۷ روز قطعی حكایت دارد.

بر اساس این گزارش ها اینترنت موبایل شهرستان های ذیل در استان سیستان و بلوچستان وصل شده است:

زابل

زاهدان

خاش

ایرانشهر

چابهار

بدین ترتیب تنها اینترنت موبایل شهرستان های سراوان (مهرستان، سیب و سوران و...) سرباز، نیكشهر (قصرقند، فنوج و...) قطع باقی مانده است.

به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، اتصال ایران به شبكه جهانی اینترنت از شنبه شب (۲۵ آبان) به مدت پنج روز كاملا قطع بود؛ تا جایی كه از روز پنج شنبه (۳۰ آبان) اتصال اینترنت در بخش ثابت و خانگی، دانشگاه های بزرگ كشور و برخی شركت های فعال و نیازمند به ارتباطات اینترنتی شروع شد و بعد از اتصال اینترنت ثابت به صورت تدریجی در بیشتر استانها، افراد در انتظار اتصال مجدد اینترنت همراه بودند.

اینترنت همراه نیز از روز یكشنبه (۳ آذر) با اتصال تدریجی در بعضی استانها برقرار شد تا روز شنبه ۹ آذر كه با اتصال خوزستان به شبكه جهانی، تمامی استان های كشور به جز سیستان و بلوچستان به اینترنت متصل شدند.

در نهایت در صورتیكه نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی از اتصال اینترنت موبایل در استان سیستان و بلوچستان تا اختتام هفته خبر داد، طبق پیگیری های ایسنا، اینترنت موبایل در شهرستان های زابل، زاهدان، خاش، ایرانشهر و چابهار استان سیستان و بلوچستان وصل شد.

همچنین اعلام گردید اینترنت ثابت كه در بعضی اخبار و بگفته مخاطبان ایسنا در ایام گذشته مبتلا به اختلال بود نیز وصل شده است.

البته اینترنت موبایل در سایر شهرهای این استان هنوز برقرار نیست اما با عنایت به اتصال تدریجی اینترنت انتظار می رود اتصال سایر نقاط به هم بزودی صورت گیرد.

منبع:

1398/09/15
14:00:30
5.0 / 5
3944
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل