داوری جایزه ملی فاب كلید خورد

داوری جایزه ملی فاب كلید خورد

به گزارش دانلود فایل دبیر علمی جایزه ملی فاب اظهار داشت: داوری جایزه ملی فاب شروع شده و ارزیابی خوبی از مشاركت و حضور پژوهشگران داریم. نهایتاً بر حسب امتیازات كسب شده سه محصول برتر فناوری اطلاعات سال مشخص شده و سازندگان آنها تندیس فاب (فناوری اطلاعات برتر) را دریافت خواهند كرد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، علی نعیمی صدیق با قدردانی از مشاركت پژوهشگران، دانشجویان و فعالان علمی و پژوهشی ضمن اشاره به داوری آثار رسیده به دبیرخانه همایش، استقبال شركت های فناور برای رقابت در جایزه ملی فاب را خوب ارزیابی كرد و اظهار داشت: تابحال بیشتر از نیمی از محصولات فناورانه ارسالی به دبیرخانه همایش مورد ارزیابی قرار گرفته اند.
وی ادامه داد: پس از اتمام داوری های مرحله اول، محصولات منتخب داوری، به دور دوم راه خواهند یافت. مرحله دوم داوری جایزه ملی فاب هم در ابتدای دی ماه خواهد بود و در این مرحله پژوهشگران برگزیده، باید به صورت حضوری به دفاع از محصول خود بپردازند.
دبیر علمی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در ادامه اظهار داشت: نهایتاً بر حسب امتیازات كسب شده سه محصول برتر فناوری اطلاعات سال مشخص شده و سازندگان آنها تندیس فاب (فناوری اطلاعات برتر) را دریافت خواهند كرد.
نعیمی صدیق در مورد اعلام نتایج اولیه، توضیح داد: آذرماه ۹۸ نتایج اولیه اعلام خواهد شد. گفتنی است مهلت ارسال آثار تا ۲۵ آذر ماه تمدید شده است كه این تمدید مهلت در جهت كمك به دانشجویان و پژوهشگرانی انجام شده است كه آثار خویش را ناقص ارسال كرده، یا درخواست مهلت برای تكمیل آثار خویش را داشتند. این همینطور فرصتی است تا در این میان افرادی هم كه علاقمند به حضور در جایزه هستند تا این تاریخ آثار خویش را ارسال نمایند.
وی تصریح كرد: هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات از جانب پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداك)، با شعار «ارزش آفرینی كسب و كارهای تعاملی و پلت فرم ها»، دی ماه ۹۸ در سالن وزارت كشور برگزار می شود. شركت ها و مدیران فناوری اطلاعات می توانند با رفتن به سامانه كاربران، نسبت به ثبت نام و ارسال آثار اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، دبیرخانه دائمی همایش در تهران در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداك)، طبقه ۴، اتاق ۴۱۲ واقع است. پژوهشگران و علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به نشانی itmanc.irandoc.ac.ir رجوع كنند یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۹۵۴۷۵۴ تماس بگیرند.1398/09/20
17:46:33
5.0 / 5
4012
تگهای خبر: ثبت نام , دانشجو , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل