برای سومین سال متوالی؛

استاد ایرانی دانشمند یك درصد برتر جهان ارائه شد

استاد ایرانی دانشمند یك درصد برتر جهان ارائه شد

به گزارش دانلود فایل بر مبنای آخرین نتایج اعلام شده از جانب پایگاه شاخصهای اساسی علم ESI و WOS دكتر مقصود امیری، عضو هیات علمی دانشكده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی برای سومین سال متوالی در جمع دانشمندان یك درصد پراستناد ایرانی در سطح بین المللی قرار گرفت.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، بر مبنای نتایج جدید رتبه بندی دانشمندان، دانشگاه ها و مراكز تحقیقاتی برتر در نظام رتبه بندی ESI یا همان Essential Science Indicators دكتر مقصود امیری، استاد تمام گروه مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبائی برای سومین سال متوالی در جمع دانشمندان پراستناد (یك درصد برتر جهان) قرار گرفت.
دكتر امیری تابحال بالغ بر۳۰۰ مقاله در مجلات معتبر پژوهشی و ISI به چاپ رسانده است. طبق گزارش ESI و Wos، طی ۱۰ سال گذشته، بیشتر از ۷۴۶ ارجاع به مقالات وی با اچ ایندكس ۲۰ ثبت شده است.
پایگاه شاخصهای اساسی علم یا ESI یكی از فرآورده های كمپانی كلاریویت آنالتیكس است كه نویسندگان یك درصد برتر دنیا هم از راه آن شناسایی و معرفی می گردند. محققان بر مبنای تعداد استنادهای دریافتی مقالات آنها در رشته های ۲۲ گانه علم، مرتب سازی می شوند و یك درصد آنها تحت عنوان دانشمندان یك درصد برتر انتخاب می شوند.
پایگاه شاخصهای اساسی (ESI )، گرایش های مختلف علوم را به ۲۲ شاخه اصلی همچون فیزیك، شیمی، میكروب شناسی، ریاضی، پزشكی بالینی، داروشناسی و سم شناسی، بیوشیمی، اقتصاد و غیره تقسیم كرده و هر دو ماه یك مرتبه افراد و دانشگاه ها و مراكز تحقیقاتی را بر مبنای میزان ارجاع به مقالات چاپ شده آنها در بازه زمانی ۱۰ سال قبل رتبه بندی كرده و اسامی یك درصد برتر هر گروه را اعلام می كند.1398/09/21
15:56:06
5.0 / 5
3953
تگهای خبر: دانشگاه , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل