تحقق ۴۰ درصدی بودجه امسال پارك علم و فناوری دانشگاه تهران

تحقق ۴۰ درصدی بودجه امسال پارك علم و فناوری دانشگاه تهران

به گزارش دانلود فایل رئیس پارك علم و فناوری دانشگاه تهران با اشاره به اینكه بودجه این پارك در سال ۹۹ نسبت به سال جاری تفاوتی نكرده است، اظهار داشت: از ۱۳/۵ میلیارد تومان بودجه سال جاری تنها ۴۰ درصد آن محقق شده است.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، عباس زارعی هنزكی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در جمع خبرنگاران اضافه كرد: هم اكنون كشور در یك شرایط و فضای مقاومتی به سر می برد.
وی با اشاره به اینكه بودجه امسال پارك علم و فناوری دانشگاه تهران نسبت به سال قبل تغییری نكرده است، اظهار نمود: با عنایت به شرایطی كه كشور دارد ما راضی هستیم.
زارعی با اشاره به بودجه پارك علم و فناوری دانشگاه تهران افزود: بودجه سال قبل این پارك ۱۳/۵ میلیارد تومان بوده است و در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۱۳۹۹ همین میزان هم برای سال آینده در نظر گرفته شده است.
رئیس پارك علم و فناوری دانشگاه تهران با اشاره به اینكه از این میزان بودجه سال جاری تابحال نزدیك به ۴۰ درصد آن محقق شده است، ابراز امیدواری كرد كه تا آخر سال این میزان به صورت كامل محقق شود.
زارعی با اشاره به اینكه امیدواریم كه حداقل ۸۰ درصد بودجه تا آخر سال جاری محقق شود، اظهار نمود: ما برای توسعه احتیاج به بخش خصوصی داریم ازاین رو برنامه ما این است كه دانشگاه تهران مانند سایر دانشگاههای بزرگ از دستاوردهای خودش منتفع شود و این آرزوی ماست.1398/09/27
15:24:23
5.0 / 5
4005
تگهای خبر: دانشگاه , فناوری , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل