معاون استاندار بوشهر:

پیشرفت جامعه در گرو حضور موثر نخبگان و دانایی محوری است

پیشرفت جامعه در گرو حضور موثر نخبگان و دانایی محوری است

به گزارش دانلود فایل ایسنا/بوشهر معاون استاندار بوشهر اظهار داشت: مسیر تعالی و پیشرفت جامعه در گرو حضور موثر نخبگان، دانایان و دانایی محوری است كه در فضای كلی جامعه در حوزه های مختلف توازن و تعادل بوجود می آورد.


حسن ابراهیمی در آیین تكریم و معارفه رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر عنوان كرد: رویكرد بنیاد نخبگان برگرفته از تكریم علم و دانش، اندیشه، دانایی، خردورزی، نوآوری و عقلانیت بوده كه این نگاه در بیانات مقام معظم رهبری هم بارها مورد تاكید قرار گرفته است.
وی افزود: دولت بر اهمیت و لزوم اعتماد به دانشمندان جوان و پشتیبانی از بنیاد نخبگان تاكید و اهتمام دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر بیان كرد: كاركرد مثبت بنیاد نخبگان و مراكز رشد و همینطور شركت های دانش بنیان تحول آفرین بوده و اعتماد به نفس جامعه را بالا برده است.
این مسئول تصریح كرد: جامعه و مسؤلان راه پیشرفت، استقلال و اتكا به خود و توسعه بر مبنای شایستگی و قابلیت های داخلی را در راه استفاده از قابلیت نخبگان یافته است. ازاین رو تقویت این روند و حضور موثر نخبگان در عرصه های مختلف جامعه می بایست به خواست همگانی تبدیل گشته و این نگاه غالب بر فضای عمومی كشور حاكم شود.
ابراهیمی تصریح كرد: مسیر تعالی و پیشرفت جامعه در گرو حضور موثر نخبگان، دانایان و دانایی محوری است كه در فضای كلی جامعه در حوزه های مختلف توازن و تعادل بوجود می آورد.
وی اظهار نمود: جامعه از حضور موثر و نقش آفرینی نخبگان نه تنها ضرر خواهد نمود بلكه منتفع شده و مسیر توسعه و تعالی را با شتاب بیشتری طی خواهد نمود.
به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، آیین تكریم و معارفه رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر قبل از ظهر امروز با حضور معاون نخبگان و سرآمدان بنیاد ملی نخبگان در سالن كوثر استانداری بوشهر برگزار گردید.1398/09/29
19:16:50
5.0 / 5
3970
تگهای خبر: دانش بنیان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل