در قالب برگزاری چالشی صورت می گیرد

رقابت تیم های نانویی برای تولید فرآورده های دارویی و آرایشی ویژه

رقابت تیم های نانویی برای تولید فرآورده های دارویی و آرایشی ویژه

دانلود فایل: یكی از شتاب دهنده های تخصصی با همكاری ستاد نانو مبادرت به برگزاری چالش نوآوری با سوژه تولید فرآورده های دارویی، مكمل، آرایشی و بهداشتی نوین مبتنی بر نانو فناوری كرده است.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، شتاب دهنده "هنام فارمد"، شتاب دهنده تخصصی در حوزه توسعه فرآورده های دارویی نوین است كه با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به دنبال ایجاد فرصت همكاری برای توسعه فرآورده ها است. بر این اساس این شتاب دهنده با حمایت ستاد نانو مبادرت به برگزاری یك چالش نوآوری در پلت فرم آی چلنج با سوژه فرآورده های دارویی، مكمل، آرایشی و بهداشتی نوین مبتنی بر نانو فناوری كرده است.
این چالش به دنبال ایجاد فرصت همكاری برای توسعه "فرآورده های دارویی، مكمل، آرایشی و بهداشتی مبتنی بر تكنولوژی های جدید خصوصاً نانوفناوری (خوراكی یا موضعی)" بین تیم ها، استارتاپ ها، پژوهشگران و فناوران فعال در این حوزه می باشد و هر محصول یا فرآورده نهایی دارویی، مكمل و آرایشی را با شرط وجود ملاحظات فنی و اقتصادی پذیرش می كند. پیشنهاد محصولی با قابلیت مقیاس پذیری و تكرارپذیری به منظور توسعه در مقیاس صنعتی از محوری ترین معیارهای پذیرش است.
دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و سایر پژوهشگران و فناوران علاقمند تا روز ۵ بهمن ماه فرصت دارند طرح مفهومی اولیه خودرا به دبیرخانه چالش ارسال نمایند. داوری حضوری طرح ها در محل این شتاب دهنده صورت خواهد گرفت و طرح های برگزیده به مرحله دوم راه خواهند یافت.
به طرح های برگزیده مرحله دوم برای انجام پروسه طرح آزمون تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات حمایتی شامل كمك هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات شبكه آزمایشگاهی فناوری نانو اعطا خواهد شد كه با عنایت به پیشرفت پروژه در اختیار تیم های شركت كننده قرار می گیرد. درانتها تیم های اول تا سوم چالش به ترتیب ۳۵۰، ۲۵۰ و ۱۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت خواهند كرد.
طرح های پذیرش شده برمبنای ملاحظات فنی است كه ا ز آن جمله می توان به تكرارپذیر، مقیاس پذیر و دارا بودن قیمت تمام شده اقتصادی اشاره نمود. دارا بودن جذابیت اقتصادی، عدم سمیت پوستی، خوراكی و تنفسی محصول، عاری بودن از مخاطرات زیست محیطی، دارا بودن كاربرد نهایی مشخص شده، داشتن مشابهت خارجی كه توسط مراجع معتبری همچون FDA و EMA تایید شده باشد و داشتن سوابق پژوهشی و یا صنعتی مرتبط از دیگر ملاحظات فنی طرح های پیشنهادی است.
منبع:

1398/10/09
21:49:31
5.0 / 5
3921
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل