مذاكره برای بورسی شدن پهنای باند اینترنت

مذاكره برای بورسی شدن پهنای باند اینترنت

به گزارش دانلود فایل مدیرعامل بورس كالا از مذاكره بین بورس كالا و وزارت ارتباطات برای بورسی شدن پهنای باند اینترنت اطلاع داد.


حامد سلطانی نژاد در گفتگو با ایسنا، با اشاره به مذاكرات اولیه با وزارت ارتباطات، اظهار نمود: در حوزه معاملات پهنای باند اینترنت مذاكرات اولیه ای با وزارت ارتباطات داشتیم كه هنوز موفق نبوده است. محور مذاكرات این بود كه اگر مقرر است پهنای باند واگذار شود در یك قالبی به بورس كالا بیاید و از این طریق واگذار شود.
وی افزود: این طرح از جانب بورس كالا عرضه شد اما دوستان ارتباطات و زیرساخت مدل ما را نپذیرفته اند اما رایزنی با آنها ادامه دارد. آنها ملاحظاتی دارند و اعتقاد دارند كه تعداد عرضه كننده این حوزه محدود است و بازاری نیست كه مردم درگیر آن شوند. درحالی كه عقیده بورس كالا این است كه چرا پهنای باند را عده خاصی به شكل محدودی عرضه كنند و عده خاصی هم بخرند؟
مدیرعامل بورس كالا تصریح كرد: این حوزه می تواند در بورس كالا ارائه شود و در فرآیند رقابتی صورت بگیرد و مردم ازاد باشند از بین شبكه های مختلف قیمت مناسب تری را انتخاب كنند اما دوستان وزارت ارتباطات ملاحظات مقرراتی، پهنای باند و ترافیك شبكه و... دارند.
بر اساس این گزارش، از دیگر حوزه هایی كه بورس كالا درحال مذاكره برای عرضه آن در این بازار است راه اندازی تهاتر مصالح ساختمانی در بورس كالا بوده كه مذاكرات اولیه بین بورس كالا و وزارت راه و شهرسازی جهت راه اندازی بازار تهاتر پروژه های مسكن صورت گرفته است.1398/10/25
23:27:55
5.0 / 5
3978
تگهای خبر: ارتباطات , اینترنت , پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل