در دانشگاه صنعتی اصفهان صورت می گیرد

بررسی فناوری سطح در مهندسی پزشكی

بررسی فناوری سطح در مهندسی پزشكی

دانلود فایل: بیستمین همایش ملی مهندسی سطح و اولین كنفرانس آنالیز تخریب و تخمین عمر، 15 الی 17 بهمن ماه جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان انجام می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، بیستمین همایش ملی مهندسی سطح با محوریت "فناوری سطح در مهندسی پزشكی" بطور تخصصی به بیان مشكلات صنعتی دراین زمینه و ارائه راهكارهای آن خواهد پرداخت.
ارائه مقالات پذیرفته شده به صورت شفاهی و پوستر، سخنرانی های كلیدی توسط استادان برجسته و مدیران صنعت، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای صنایع و شركت های دانش بنیان و برگزاری كارگاه های آموزشی، همچون برنامه های بیستمین همایش ملی مهندسی سطح در دانشگاه صنعتی اصفهان عنوان شده است.
همین طور علوم و فناوری سطح در مهندسی پزشكی، علوم و مهندسی سطح در صنایع، آنالیز تخریب و تخمین عمر تجهیزات صنعتی، همچون مهم ترین موضوعات بیستمین همایش ملی مهندسی سطح و اولین كنفرانس آنالیز تخریب و تخمین عمر است كه كارشناسان صنعت نیز با ارائه گزارش ها و ایده های فنی در چارچوب مقاله های كوتاه، اهتمام در پیشبرد این علم در كشور خواهند داشت.
در بخش دیگر این همایش، كارگاه های آموزشی با موضوعاتی همچون "مهندسی لطمه قطعات صنعتی و فراكتوگرافی پیشرفته"، "جوشكاری سطحی و رویه سختی برای مقابله با سایش"، "مهندسی پوشش های نانوساختار سخت و مقاوم ایجادشده به روش PVD"، "كشت سلول روی داربست های مهندسی بافت"، "فرایند اصلاح سطح نانومواد برای كاربردهای پزشكی"، "كاربرد آنالیزهای پیشرفته XPS & ToF-SIMS در مهندسی سطح و مهندسی پزشكی" برگزار می گردد.
برمبنای اعلام وزارت علوم، علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http: //surfaceseminar.ir بازگشت كنند.
منبع:

1398/11/06
13:40:17
5.0 / 5
3816
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل