برگزاری رویداد ملی برای توسعه فناوری نانو در صنعت شیلات

برگزاری رویداد ملی برای توسعه فناوری نانو در صنعت شیلات

به گزارش دانلود فایل از جانب دانشگاه علوم پزشكی ایران رویداد ملی نانو فناوری سلامت و سیلات نوین از ۳۰ بهمن ماه جاری برگزار می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، حدود یك سوم از مرزهای ایران آبی است و بخشی از درآمد مردم ایران از دریا و شیلات تأمین می شود. ازاین رو تلاشهای زیادی برای بهبود صنعت شیلات با استفاده از فناوری های مختلف نظیر فناوری نانو صورت گرفته است.
در این راستا دانشگاه علوم پزشكی ایران با همكاری موسسه تحقیقات علوم شیلات كشور مبادرت به برگزاری رویداد ملی "نانوفناوری سلامت، شیلات نوین و ارزش افزوده" از ۳۰ بهمن تا ۳ اسفند ماه سالجاری كرده است.
تمركز این رویداد استفاده از فناوری نانو و كاربردهای آن در صنعت شیلات است و علاقه مندان و فعالان حوزه فناوری نانو و شیلات در این رویداد تلاش دارند تا با ایجاد ارتباط میان این دو حوزه و روش های توسعه صنعت شیلات با استفاده از فناوری نانو، تعامل ایجاد كنند.
فرآوری محصولات شیلات و ایجاد ارزش افزوده با كمك فناوری نانو، تولید مواد دارویی، آرایشی و بهداشتی از آبزیان و گیاهان دریایی با كمك فناوری نانو، دارورسانی نوین به آبزیان با كمك نانوحامل ها، كیت های تشخیصی مبتنی بر فناوری نانو در بخش شیلات و تصفیه آب و پساب با كمك فناوری نانو همچون حوزه های اصلی این رویداد هستند.1398/11/30
15:38:07
5.0 / 5
3840
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل