به منظور پیشگیری از شیوع ویروس كرونا صورت گرفت

تغییر زمان برگزاری دهمین سمینار جبر خطی و كاربردهای آن

تغییر زمان برگزاری دهمین سمینار جبر خطی و كاربردهای آن

به گزارش دانلود فایل تاریخ برگزاری دهمین سمینار جبر خطی و كاربردهای آن كه قرار بود در تاریخ ۲۱ و ۲۲ اسفند ماه جاری در كرمان برگزار گردد به اواخر بهار یا اوایل تابستان ۱۳۹۹ تغییر یافت.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، سمینار جبر خطی و كاربردهای آن از سری همایش های ملی دوسالانه انجمن ریاضی ایران است. دهمین سمینار جبر خطی و كاربردهای آن قرار بود ۲۱ و ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۸ در دانشگاه شهید باهنر كرمان برگزار گردد.
بر اساس آن چه در وب سایت این سمینار آمده، با عنایت به تماسهای مكرر برخی از شركت كنندگان و تاكید اعضای كمیته علمی و اجرایی سمینار، به منظور جلوگیری از شیوع ویروس كرونا، زمان برگزاری دهمین سمینار جبرخطی و كاربردهای آن از تاریخ ۲۱ و ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۸ به اواخر بهار یا اوایل تابستان ۱۳۹۹ انتقال می یابد.
هدف این سمینار، آشنایی دانشجویان، اساتید و پژوهشگران با تحقیقات به روز در حوزه جبرخطی و كاربردهای آن است. "جبرخطی و آنالیز ماتریسی"، "جبرخطی عددی"، "كاربرد جبرخطی در داده كاوی و یادگیری ماشین"، "جبرخطی در علوم و مهندسی"، "جبرخطی و بهینه سازی"، "جبرخطی و آمار"، "جبرخطی و ریاضیات مالی" و "جبر خطی و موجك ها" همچون محورهای علمی این سمینار محسوب می شوند.1398/12/04
23:17:57
5.0 / 5
3595
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل