دبیر ستاد توسعه زیست فناوری خبر داد

كیت تشخیص بیماری كرونا بومی سازی می شود

كیت تشخیص بیماری كرونا بومی سازی می شود

به گزارش دانلود فایل دبیر ستاد توسعه زیست فناوری با اشاره به همكاری مشترك ستاد توسعه زیست فناوری و اداره كل آزمایشگاه های سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، برای تولید كیت های تشخیصی كرونا ویروس، اظهار داشت: بر طبق این همكاری مشترك مقرر است با استفاده از توانمندی شركت های دانش بنیان، كیت های تشخیصی را در داخل كشور تولید نماییم.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، مصطفی قانعی با بیان این خبر اظهار نمود: بزودی فراخوان تولید این كیت ها برای مشاركت دانش بنیان های توانمند اعلام خواهد شد. هر شركتی كه در بازه زمانی كوتاه مدت و با بهترین كیفیت، كیت های تشخیصی را تولید نماید، در این طرح حمایت می شود.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: سازمان غذا و دارو هم كار استانداردسازی و عرضه تاییدات این كیت ها را به عهده گرفته است و هیات امنای ارزی این سازمان، برای خرید این كیت ها در دانشگاه ها اقدام می كند.
وی ادامه داد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم متولی پشتیبانی از دانش بنیان ها می شود و هر شركتی كه بتواند بهترین كیت را تولید نماید، مورد حمایت قرار خواهد گرفت.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، قانعی خاطرنشان كرد: این كیت های تشخیصی مقرر است برای تشخیص آنفلوآنزاهای واگیردار هم مورد استفاده قرار گیرند.1398/12/05
23:28:27
5.0 / 5
3482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل