با كرونا؛

گوشیهای 5G هم دیگر نمی توانند بازار موبایل را تكان دهند!

گوشیهای 5G هم دیگر نمی توانند بازار موبایل را تكان دهند!

دانلود فایل: یكی از مدیران ارشد سامسونگ اخیرا خاطر نشان كرده است كه عرضه گوشیهای ۵g نیز قادر نخواهد بود تبعات منفی ناشی از شیوع گسترده و ویروس كرونا بر بازارهای جهانی موبایل خنثی كند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا خیلی از كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری قبل از شیوع گسترده ویروس كرونا در كشورهای مختلف جهان، برآورد و اعلام نموده بودند كه تولید و عرضه گوشیهای هوشمند مجهز به فناوری نسل پنجم شبكه اینترنت همراه معروف به شبكه ۵G قادر خواهند بود تحول عظیمی را در بازارهای جهانی موبایل ایجاد كند و آنرا از حالت ركود چند ساله در بیاورند.
طبق گزارش سی ان ان، اما حالا دی جی كوه، مدیر ارشد بخش سامسونگ موبایل اخیرا اعلام نموده كه دیگر عرضه گوشیهای ۵G چنین قابلیتی نخواهند داشت و با عنایت به تبعات منفی ناشی از گسترش ویروس خطرناك و مرگبار نمی توانند بازار راكد موبایل را نجات دهند و تأثیر مثبت قابل توجهی در آن ایجاد كنند.
با عنایت به توسعه نسل پنجم شبكه اینترنت همراه در جهان، خیلی از شركت های تولیدكننده موبایل به توسعه گوشیهای مجهز به پشتیبانی از ۵G پرداخته اند.
در طول سال های اخیر شركت های تولیدكننده موبایل بسیاری به سمت و سوی توسعه و تولید گوشیهای هوشمند با قابلیت پشتیبانی از شبكه نسل پنجم اینترنت روی آورده اند.
از آنجایی كه بازارهای جهانی موبایل در سال های گذشته با ركود بی سابقه ای روبرو شده است، حالا به نظر می آید كه كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری پیشبینی كرده اند كه سهم فروش گوشیهای مجهز به فناوری شبكه ۵G از ۰.۵ درصد در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۲۶ درصد در سال ۲۰۲۳ میلادی افزایش پیدا خواهد نمود و این بدان معناست كه آینده موفقیت آمیز و روشنی پیش روی گوشیهای هوشمند مجهز به این فناوری قرار دارد و شبكه نسل پنجم اینترنت همراه هم در سال های آینده با پیشرفت و توسعه قابل توجهی روبرو خواهد شد.
از آنجائیكه اخبار نسل جدید اینترنت ۵G در گوشه و كنار جهان انتشار یافته و كاربران بسیاری هم در انتظار اجرای آن هستند، كشورهای زیادی با همكاری بزرگترین اپراتورهای اینترنت و غول های تكنولوژی در جهان درصدد برقراری این نسل جدید از اینترنت اند.
منبع:

1399/01/01
22:04:55
5.0 / 5
2988
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل