از سوی بنیاد مصطفی (ص)

نشست مجازی تبادل تجربیات علم و فناوری درباره ویروس كرونا

نشست مجازی تبادل تجربیات علم و فناوری درباره ویروس كرونا

به گزارش دانلود فایل هفتمین دوره نشست برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری (STEP) از ۲۹ اردیبهشت ماه جاری با رویكرد بررسی چالش­ های موجود در روند مقابله با شیوع كرونا به صورت مجازی برگزار می­ شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا بنیاد مصطفی(ص) با همکاری آژانس علوم، فناوری و تحقیقات سنگاپور (ASTAR)، هفتمین نشست برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری (STEP) را به منظور فراهم­ کردن بسترهایی برای تولید علم و اشاعه آن و عرضه فرصت­ های شبکه­ سازی برگزار می نماید و به علت همه­ گیری ویروس کرونا این رویداد به صورت مجازی خواهد بود.
این نشست با مضمون "همکاری علمی و فناوری برای حل چالش ویروس کرونا" در ایام ۲۹ اردیبهشت و ۸ خرداد ۱۳۹۹ برگزار می­ شود و طی آن، سخنرانی­ های کلیدی و بحث­ های گروهی با موضوعاتی در زمینه­ های مختلف علم و فناوری همچون "اشتراک­ گذاری تجربیات و مشاهدات کادر پزشکی کشورهای اسلامی در مقابله با بیماری کووید-۱۹" و "اکتشافات علمی، نوآوری­ های فناورانه و راهبردها در مواجهه با چالش ویروس کرونا" عرضه خواهد شد. برگزاری میزگرد مدیران ارشد، کارگاه­ ها و گفت وگوها­ از دیگر بخش های جنبی این رویداد است.
پژوهشگران می­ توانند مقالات خویش را تا ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ به آدرس www.step.mstfdn.org ارسال نمایند. بهترین مقالات در مجلاتی چون مجله الکترونیکی پزشکی شیراز، مجله بین المللی علوم کشاورزی و زیست­ شناسی و مجله مدیریت سیاست علم و فناوری منتشر خواهد شد.
در این دوره از نشست ۲۳ نهاد و دانشگاه بین­ المللی ازجمله سازمان بهداشت جهانی (WHO)، کمیته دائمی همکاری­ های علمی و فناوری سازمان همکاری اسلامی (COMSTECH)، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران و فرهنگستان علوم کشورهای درحال توسعه (TWAS) و جامعه پیشرفت علم و فناوری در جهان عرب (SASTA) مشارکت دارند.
برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری (STEP) بستری است که توسط بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) با هدف گسترش شبکه علمی در بین بازیگران عرصه علم، فناوری و نوآوری جهان اسلام سازماندهی شده است و در چارچوب برگزاری رویدادهای بین­ المللی، زمینه را برای تقویت، هم­ افزایی و رشد همکاری­ های علمی مهیا می­ کند. این برنامه همینطور طیف گسترده­ ای از فرصت­ های همکاری برای پژوهش­ های مشترک را عرضه کرده و بستری برای بحث­ های دقیق در زمینه­ علم و فناوری و تبادل تجربیات راهبردی با کشورهای عضو سازمان همکاری­ های اسلامی فراهم خواهد نمود.1399/02/16
23:33:10
5.0 / 5
2715
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل