الزام اپراتورها به جبران محاسبه اشتباه هزینه اینترنت

بازگشت هزینه اضافی پیام های تصویری ظرف سه روز

بازگشت هزینه اضافی پیام های تصویری ظرف سه روز

به گزارش دانلود فایل رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام نمود: اپراتورهای تلفن همراه مكلف هستند مبالغی را كه به اشتباه بابت تماسهای تصویری پیام رسان سروش از مشتركان دریافت كرده اند، ظرف سه روز آینده به مشتركان باز گردانند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی اظهار نمود: بررسی رگولاتوری نشان داده است به علت به روزرسانی نشدن تنظیمات آدرس دهی شبکه پیام رسان سروش در یکی از اپراتورهای تلفن همراه، اینترنت مصرفی کاربران به صورت کامل محاسبه شده بود در صورتی که این مبالغ باید به صورت یک سوم بها محاسبه می شد.
وی تصریح کرد: کاربران درصورت عدم بازگرداندن مبالغ دریافتی می توانند شکایت خویش را در سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات ۱۹۵ ثبت کنند و رگولاتوری هم به صورت ویژه این شکایات را بررسی و رسیدگی می کند.
طبق اطلاعاتی که در وبسایت سازمان فناوری اطلاعات وجود دارد، پیام رسان های بیسفون، گپ، آی گپ، لنزور و سروش از تعرفه ترجیحی یک سوم برخوردار می باشند. فلاح جوشقانی پیش از این درباره تعرفه پیام رسان های داخلی اظهار کرده بود: بالغ بر دو سال است بر مبنای پیام رسان هایی که مرکز ملی فضای مجازی اعلام کردند، تعرفه ترجیحی وجود دارد. بدین ترتیب قیمت محتوای پیام رسان های داخلی طبق مصوبه یک سوم است که همین تعرفه توسط اپراتورها اعمال می شود.1399/03/03
14:36:48
5.0 / 5
2270
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل