تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه دانش آموزی نور

تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه دانش آموزی نور

به گزارش دانلود فایل مسابقه دانش آموزی نور گرامیداشت پروفسور یاغی در هر دوره با هدف تقویت انگیزه های علمی در نسل نوجوان علاقمند به فناوری و دانش در جهان اسلام برگزار می گردد كه زمان این رویداد امسال به علت انتشار ویروس كووید ۱۹ تمدید شده است.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نهادهای وابسته به آن تلاش دارند تا با برگزاری رویدادهای مختص نوجوانان و دانش آموزان پیوندهای عمیق تری میان آنها و حوزه های مختلف علمی برقرار کنند. این سیاست ترویجی در طول سال و در چارچوب رویدادهای مختلف آموزشی و رقابت محور دنبال می شود.
بنا بر اعلام بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص)، برگزاری رویداد رقابتی نور گرامیداشت پروفسور یاغی که پیش از این به علت شیوع کرونا به تعویق افتاده بود، تمدید گردید.

تقویت انگیزه در نوجوانان و دانش آموزان جهان اسلام و کمک به رشد استعدادهای درخشان همچون اهدافی است که برای این رویداد در نظر گرفته شده است. بر مبنای اعلام دست اندرکاران این رخداد، دانش آموزان تا ۳۱ مرداد ماه سالجاری مهلت دارند تا آثار خویش را ارسال نمایند.
با توجه به شیوع کرونا و عدم حضور دانش آموزان در مدارس خود، علاوه بر تمدید این دوره تا آخر مردادماه ۹۹، شرایط ویژه ای برای این دوره از مسابقه دانش آموزی نور اتخاذ شد. به منظور رعایت اصول بهداشتی اعلام شده از جانب سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت در خصوص رعایت فاصله اجتماعی و اجتناب از اجتماعات، از آغاز خردادماه ۹۹، ثبت نام به صورت خانوادگی برای دانش آموزان امکان پذیر شده است و هر دانش آموز می تواند بعنوان سرگروه در منزل و با مشارکت اعضای خانواده خود در مسابقه شرکت نماید.

بر اساس اعلام معاونت علمی، از دیگر شرایط این دوره این است که در بخش راهنمای علمی که در سایت مسابقه معرفی شده است، ایده های متنوع علمی مربوط با مبحث مسابقه با در نظر گرفتن امکان اجرا در منزل، به صورت مستمر و روزانه به دانش آموزان شرکت کننده معرفی می شود.1399/03/10
12:20:45
5.0 / 5
2142
تگهای خبر: ثبت نام , سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل