شیب صعودی مشتركان شبكه ۵G در كره جنوبی!

شیب صعودی مشتركان شبكه ۵G در كره جنوبی!

دانلود فایل: تعداد مشتركان شبكه ۵G در كره جنوبی از مرز شش میلیون نفر نیز عبور كرد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، با این که قبل از توسعه زیرساخت های نسل پنجم شبکه اینترنت همراه معروف به ۵G هم کره جنوبی میزبان سریع ترین اینترنت جهان بود، حالا به نظر می آید که می خواهد با برقراری و راه اندازی زودهنگام نسل جدید و پرسرعت اینترنت همراه در این کشور واقع در شرق آسیا، گوی رقابت را از سایر کشورهای پیشرفته جهان برباید و نام خویش را در پیشگامان توسعه و راه اندازی شبکه۵G به ثبت برساند.
طبق جدید ترین آمارهای انتشار یافته از جانب ارتباطات و فناوری کره جنوبی، در آوریل ۲۰۲۰ تعداد کل مشترکان و کاربران شبکه ۵G در این کشور از مرز شش میلیون نفر هم عبور کرده و به ۶.۳۴ میلیون کاربر افزایش یافته است.
همچون اپراتورهای مخابراتی فعال در کره جنوبی می توان به شرکتهای SK telecom و KT Corp و LG Uplus اشاره نمود که در سال های اخیر تلاش زیادی برای برقراری و راه اندازی این نسل جدید از شبکه اینترنت همراه در این کشور کرده اند.
بر طبق این آمار و گزارش های انتشار یافته که در وبسایت outlookindia آمده است، تعداد مشترکان شبکه ۵G شرکت SK telecom در آوریل ۴۵ درصد، شرکت کی تی ۳۰.۳ درصد و شرکت ال جی یوپلاس هم ۲۴.۷ درصد رشد و افزایش داشته است.
منبع:

1399/03/14
14:46:56
5.0 / 5
2525
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل