طهرانچی:

مركز شتاب دهنده دانشگاه آزاد برای دانشجویان شهرستانی افتتاح شد

مركز شتاب دهنده دانشگاه آزاد برای دانشجویان شهرستانی افتتاح شد

به گزارش دانلود فایل رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: مركز شتاب دهنده دانشگاه آزاد برای دانشجویان شهرستانی افتتاح شد كه فقط دانشجوهای شهرستانی با موضوعی در ارتباط با شهر خودشان در این مركز تیم می سازند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در یکصد و سی و دومین جلسه ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور که به ریاست دکتر سعید رضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد، اظهار داشت: طی جلساتی که با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که باید توسعه از شهر تهران پیگیری شود.

وی افزود: با مشارکت معاونت علمی ساختمانی از دانشگاه آزاد بعنوان مرکز شتاب دهنده افتتاح شد و شرط گذاشتیم که فقط دانشجوهای شهرستانی با موضوعی در ارتباط با شهر خودشان در این مرکز تیمی تشکیل دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اظهار داشت: هدف از راه اندازی این مرکز شتاب دهنده ایجاد فضای نوآوری برای دانشجویان شهرستانی در تهران است.

وی افزود: برنامه ریزی شده تا دانشجویان شهرستانی از همان بدو ورود به شهر تهران برای تحصیل، در حوزه ای که به تخصص شهرستان خود برمی گردد، سرویس خدماتی بگیرند.

برمبنای اعلام دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر طهرانچی در آخر اضافه کرد: در صورتیکه موفق به اجرای کسب و کار در شهرستان خود شدند، ۴۰ درصد از تسهیلات اعطاء شده، بلاعوض خواهد شد.

منبع:

1399/03/23
19:44:59
5.0 / 5
2147
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل