حمایت بلاعوض ستاد نانو از ایده های بسته بندی

حمایت بلاعوض ستاد نانو از ایده های بسته بندی

به گزارش دانلود فایل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در جهت ارتقاء كیفیت طراحی های صنعتی محصولات نانو برنامه حمایتی برای طراحی صنعتی و بسته بندی برگزار می نماید.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، بسته بندی محصولات همواره نخستین نقطه ارتباطی مشتری با محصول است؛ ازاین رو بسته بندی زیبا می تواند فرد را ترغیب به خرید کند و این عامل باعث موفقیت تولید یک محصول جدید یا راه اندازی مجدد یک خط تولید از کار افتاده باشد.
مبحث طراحی بسته بندی محصولات در سال های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است؛ به همین دلیل، پیشرفت و خلاقیت های به کار رفته در این حوزه بسیار چشمگیر است. دلیل این توجه آن است که شرکت های بزرگ به این نتیجه رسیده اند که طراحی بسته بندی خوب، بدون شک منجر به افزایش فروش محصولات می شود.
در این راستا کریدور خدمات فناوری تا بازار با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو مبادرت به عرضه خدمات طراحی صنعتی و بسته بندی، طراحی و ساخت دمو (نمونه نمایشی) و مشاوره طراحی صنعتی کرده است.
بر مبنای اعلام ستاد نانو، اعطای ۷۰ درصد از هزینه های مربوط به طراحی صنعتی محصول و بسته بندی تا سقف ۲۵۰ میلیون ریال، ۷۰ درصد از هزینه های مربوط به طراحی و ساخت دمو (نمونه نمایشی) تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال، ۱۰۰ درصد هزینه مشاوره طراحی صنعتی و بسته بندی همچون حمایت های اعطا شده به تیم های فعال در این حوزه می باشد.1399/04/04
19:52:57
5.0 / 5
2145
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل