استارتاپ ها رویدادهای سرمایه گذاری را جدی بگیرند

استارتاپ ها رویدادهای سرمایه گذاری را جدی بگیرند

به گزارش دانلود فایل معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شكوفایی با اشاره به برگزاری 3 رویداد سرمایه گذاری برای استارتاپ ها اظهار داشت: باتوجه به ارزیابی های صورت گرفته در این رویدادها امكان جذب سرمایه بر روی طرح های فناورانه استارتاپ ها وجود دارد؛ بدین جهت پیشنهاد می شود استارتاپ ها مشاركت در این رویدادها را جدی بگیرند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، علی ناظمی امروز در رویداد جذب سرمایه گذاری حوزه IT و ICT که به صورت آنلاین برگزار شد، با اعلان اینکه تابحال سه رویداد در حوزه سرمایه گذاری از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شده است، اضافه کرد: رویداد اول در حوزه سلامت و رویداد دوم در حوزه آب و انرژی برگزار شده و در هر رویداد ۶ استارتاپ حضور دارند.
وی هدف از برگزاری این رویداد را جذب سرمایه برای استارتاپ ها دانست و اظهار نمود: در دو دوره گذشته ۱۸۰ نفر به صورت آنلاین و حضوری مشارکت داشتند و در رویداد امروز نیز جذب ۵ میلیارد تومان سرمایه درخواست شده است.
ناظمی با اعلان اینکه صندوق نوآوری و شکوفایی آمادگی دارد که برمبنای ضرایب ۴ به یک و ۳ به یک متناسب با سطح فناوری، در طرح های استارتاپ ها سرمایه گذاری کند، افزود: در صورتیکه تیمی در این رویداد برگزیده شود، صندوق نوآوری منابع مالی مورد نیاز را تامین خواهدنمود.
معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره کرد: در دو رویداد گذشته از ۱۲ تیم استارتاپی، ۶ تیم حدودا در پروسه جذب سرمایه و مذاکره هستند.
وی تصریح کرد: باتوجه به دستاوردهایی که در این رویدادها به دست آمده، این فضا فرصت مناسبی برای استارتاپ ها است؛ بدین جهت از تیم های فناور درخواست می شود که مشارکت در این رویدادها را جدی بگیرند؛ چونکه احتمال جذب سرمایه گذار در طرح های آنها بالا است.
ناظمی افزود: علاوه بر آن کارگزار برگزارکننده این رویداد در کنار استارتاپ ها برای انجام فرآیندهای عقد قرارداد و کارهای اجرایی هستند و صندوق نوآوری و شکوفایی طبق تعرفه ها، هزینه های استارتاپ ها را تامین خواهدنمود.
وی، هدف صندوق از برگزاری رویدادهای سرمایه گذاری را جذب سرمایه در اکوسیستم نوآوری و فناوری دانست و تصریح کرد: در این راستا تلاش می شود که در دوره حیاتی چرخه عمر استارتاپ ها سود و زیان و ریسک های استارتاپ ها را قبول نماییم تا این تیم ها در چرخه عمر فعالیت خود به سرعت بتوانند فرآیندهای تولید محصول خودرا طی کنند.
به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، رویداد سرمایه گذاری IT و ICT از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۶ استارتاپ فعال در این عرصه به صورت آنلاین در حال برگزاری است.




منبع:

1399/04/09
13:40:43
5.0 / 5
2199
تگهای خبر: تولید , فناوری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل