معرفی نیازهای فناورانه حوزه كشاورزی و صنایع وابسته با حضور دانش بنیان ها

معرفی نیازهای فناورانه حوزه كشاورزی و صنایع وابسته با حضور دانش بنیان ها

به گزارش دانلود فایل رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه كشاورزی و صنایع وابسته به همت صندوق نوآوری و شكوفایی و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی از امروز شروع به كار كرد و به مدت دو روز با حضور شركت های دانش بنیان و صنایع بزرگ ادامه دارد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه کشاورزی و صنایع وابسته کشور از امروز دوشنبه ۱۲ تا چهارشنبه ۱۴ مرداد ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف بازارسازی برای شرکت های دانش بنیان و فناور و حوزه کشاورزی و به هم رسانی عرضه و تقاضا برگزار می گردد.
در این رویداد سه روزه نیازهای فناورانه وزارت جهاد کشاورزی، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان شیلات ایران، اداره اوقاف استان البرز، برخی شرکت های بخش خصوصی و هلدینگ ها در ۹ نشست در دو نوبت بامداد و عصر معرفی خواهد شد، همینطور در این رویداد مجازی، مذاکره خصوصی با عرضه کنندگان نیازها در اتاق های مجازی هم پیشبینی شده است.
علاوه بر آن در این رویداد مجازی سه روزه ۲۴۲ نفر شرکت کرده اند که از این تعداد ۱۳۷ نفر از ۱۲۴ شرکت دانش بنیان، ۳۵ نفر از ۳۳ شرکت در فرایند دانش بنیانی و ۷۰ نفر هم از شرکت های غیر دانش بنیان حضور دارند و در حین برگزاری این رویداد مجازی، فرصت پرسش و پاسخ برای شرکت کنندگان در این وبینار در نظر گرفته شده است.
صندوق نوآوری و شکوفایی در سال جهش تولید و با عنایت به شیوع کرونا در کشور برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی مبادرت به برگزاری رویدادهای مجازی کرده است که این رویداد هم پیرو برگزاری رویدادهای عرضه نیازهای فناورانه صنایع در سال گذشته، از آغاز سال جاری به صورت مجازی در حال برگزاری است.
برگزاری کارگاه های معرفی نقش مالکیت فکری و دریافت استانداردها در توسعه محصولات کشاورزی، عرضه نیازهای فناورانه در محورهای نهاده های زراعی و دامی، مکانیزاسیون، آبیاری، کود و بذر و سموم کشاورزی از دیگر برنامه های این رویداد است.
منبع:

1399/05/12
14:54:21
5.0 / 5
1753
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل