صادرات دستگاه اندازه گیری زاویه تماس سطح به دو كشور

صادرات دستگاه اندازه گیری زاویه تماس سطح به دو كشور

به گزارش دانلود فایل دستگاه اندازه گیری زاویه یكی از شركت های دانش بنیان علاوه بر آنكه با استقبال بازار داخلی مواجه گردید، توسط این شركت به دو كشور هم صادر شد و محققان این شركت در حال مذاكره برای مونتاژ آن در یكی از كشورهای همسایه هستند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، سید فرشید چینی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان زمینه تحقیقاتی این شرکت را تولید تجهیزات و فناوری های مربوط به سطح دانست و اظهار داشت: دستگاه اندازه گیری زاویه تماس از محصولات این شرکت است که تولید و به بازار ارائه شد و موفق به صادرات این دستگاه به چین و ترکیه شدیم، ضمن آنکه رایزنی هایی هم انجام شده که دستگاه اندازه گیری زاویه تماس در ترکیه مونتاژ و به بازار این کشور ارائه شود.
وی با اشاره به استقبال بازار داخلی از این دستگاه، خاطرنشان کرد: تابحال ۱۱ دانشگاه داخل کشور همچون دانشگاه های امیرکبیر، تربیت مدرس، شیراز، بناب و تهران از این دستگاه خریداری کردند و ما به ۴۰ دانشگاه هم خدمات عرضه کرده ایم.
چینی، یکی از مزیت های این دستگاه را الگوریتم به کار رفته در نرم افزار آن دانست و اضافه کرد: این الگوریتم بسیار قدرتمند و کارا بوده و پیش از این جزئیات مربوط به فناوری آن در چارچوب مقاله ای در نشریات معتبر به چاپ رسیده است، ضمن آنکه این دستگاه، امکان اندازه گیری انرژی سطح جامد را به کاربر می دهد.
به قول وی هم اکنون تنها دو کشور آمریکا و آلمان دستگاهی برای تعیین انرژی سطح جامد تولید می کنند و ما سومین کشور هستیم.
به گزارش ستاد نانو، به زاویه تشکیل شده بین خط مماس رسم شده از نقطه تماس سه فازی و خط تماس مایع و سطح، زاویه تماس گفته می شود. این زاویه معیاری از ترشوندگی سطح عرضه می دهد. برای اندازه گیری زاویه تماس، روش های زیادی وجود دارد که همچون آنها می توان به روش های قطره بی پایه استاتیک و دینامیک اشاره نمود. با استفاده از دستگاه اندازه گیری زاویه تماس می توان ترشوندگی سطح را ارزیابی کرد و از کیفیت خواص سطح پوشش ها اطمینان حاصل کرد.
منبع:

1399/05/21
14:49:25
5.0 / 5
1995
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل