درخواست كد ملی از اكانت های مشكوك در اینستاگرام

درخواست كد ملی از اكانت های مشكوك در اینستاگرام

دانلود فایل: اینستاگرام جهت بررسی هویت اكانت هایی كه مشكوك به نظر می رسند، درخواست ارائه شماره شناسایی ملی خواهد داد.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، اینستاگرام با بیان این خبر اصرار کرد هدف از این سیاست جدید، هدف گرفتن اکانت هایی است که الگویی از رفتار نادرست در آنها مشاهده می شود. اگر اکانتی حاضر نشود به درخواست بررسی هویت خود از طرف اینستاگرام پاسخ دهد، ممکنست در اینستاگرام غیرفعال شود یا پستهایش توزیع کمتری پیدا کنند یعنی در صفحه فالوئرها در رنک پایینتری نمایش داده شوند. اکانت هایی که بیشتر فالوئرهایشان در کشور متفاوتی نسبت به موقعیت صاحب اکانت هستند یا بنظر می رسد اکانت های بات هستند، هدف بررسی هویت قرار می گیرند.

با این همه معین نیست این سیاست چه تاثیری روی اکانت هایی خواهد داشت که با اسم مستعار فعالیت می نمایند و نگرانیهای حریم خصوصی را برای اکانت هایی به وجود می آورد که فاش کردن هویتشان ممکنست آنها را در معرض لطمه قرار دهد مانند اکانت هایی که اعتراضات "زندگی سیاه پوستان اهمیت دارد" را سازماندهی می کنند یا کسانی که از اینستاگرام برای اشتراک گذاری اطلاعات حساس استفاده می نمایند.

اینستاگرام در یک پست وبلاگ خود اعلام نمود هدف از این سیاست کمک به این شرکت شبکه اجتماعی برای شناسایی اکانت هایی که تلاش می کنند مخاطبانشان را گمراه کنند و امن نگه داشتن جامعه اینستاگرام است.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، اینستاگرام درباره تعریف اکانت مشکوک حاضر نشد توضیحی دهد.

تلاش برای شناسایی اکانت ها در اینستاگرام در فاصله چند ماه باقی مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و در بحبوحه تلاش فیسبوک – شرکت مادر اینستاگرام- برای مبارزه با اطلاعات نادرست و کارهای غیرقانونی صورت می گیرد. اینستاگرام در اواخر سال ۲۰۱۸ اعلام نموده بود با لایکهای جعلی و انبوه و فالوها و کامنتهایی که توسط اپلیکیشنها و باتها در این پلت فرم ایجاد می شوند، مقابله خواهدنمود.

منبع:

1399/05/25
13:58:24
5.0 / 5
1648
تگهای خبر: شركت , فیسبوك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل