راه اندازی شعبه ویژه تأمین اجتماعی شركت های دانش بنیان در تهران

راه اندازی شعبه ویژه تأمین اجتماعی شركت های دانش بنیان در تهران

به گزارش دانلود فایل واحد ویژه خدمات تأمین اجتماعی ویژه شركت های دانش بنیان در شعبه 13 تأمین اجتماعی شهر تهران تاسیس شد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، ارائه خدمات بیمه ای یکی از سرفصل های خدمت به شرکت های دانش بنیان است و بر این اساس، توافقاتی صورت گرفت تا یک واحد ویژه خدمات بیمه تأمین اجتماعی شرکت های دانش بنیان راه اندازی شود.
سازمان تأمین اجتماعی پیش از این، بخشنامه ای صادر کرد که بر مبنای آن باید تمام خدمات مورد نیاز شرکت های دانش بنیان به صورت متمرکز عرضه شود و واحد ویژه تأمین اجتماعی شرکت های دانش بنیان بر این اساس تاسیس شده و این واحد در شعبه 13 تأمین اجتماعی شهر تهران مستقر است. شرکت های دانش بنیان در صورت تمایل می توانند با رفتن به این مرکز کد کارگاهی خویش را به این شعبه منتقل کنند و دیگر امور بیمه ای خویش را از راه این شعبه انجام دهند.
بر مبنای اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هم اکنون تعداد شرکت های دانش بنیان از 5 هزار شرکت فراتر رفته است، رشد چشم گیر تعداد شرکت های دانش بنیان و افزایش گردش مالی این شرکت ها، سبب شده است که توسعه خدمت رسانی به آنها به یک اولویت تبدیل گردد.
منبع:

1399/05/27
10:30:05
5.0 / 5
1453
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل