شركت 500 نفر در كنفرانس فیزیك سال جاری

شركت 500 نفر در كنفرانس فیزیك سال جاری

دبیر اجرایی كنفرانس فیزیك ۱۳۹۹ از شركت ۵۰۰ نفر در این كنفرانس مجازی اطلاع داد.


دکتر توفیق اوسطی در گفتگو با ایسنا با بیان این که «از کنفرانس فیزیک سال جاری استقبال بسیار خوبی شده است» اظهار داشت: ۱۳ سخنران کلیدی در این دوره از کنفرانس حضور داشتند که ۶ نفر از آنها، از دانشگاه های آمریکا و اروپا در این کنفرانس شرکت کردند. بعضی از این سخنرانان از دانشگاه های هاروارد، آکسفورد و موسسه ماکس پلانک در این کنفرانس حضور داشتند.
وی ادامه داد: از دانشگاه های برتر داخل کشور هم سخنرانان کلیدی داشتیم. این سخنرانان سبب شدند جلسات ما به صورت پرشورتر برگزار گردد. در مجموع ۵۰۰ نفر در کنفرانس فیزیک ایران شرکت کردند. علاوه بر ۱۳ سخنرانی کلیدی، ۳۸ سخنرانی تخصصی هم در این دوره کنفرانس برگزار می شود. ۲۰۵ مقاله به صورت پوستر پذیرفته شده است. این کنفرانس از اول شهریورماه جاری به مدت چهار روز در حال برگزاری است.
دبیر اجرایی کنفرانس فیزیک ۱۳۹۹ با بیان این که زیرساخت های اینترنت دانشگاه رازی کرمانشاه خیلی خوب بوده و در عرضه ها مشکلی وجود نداشته است، درباره محورهای این کنفرانس اظهار داشت: محورهای این کنفرانس، گرانش، کیهان شناسی، ذرات بنیادی، ماده چگال، نانوتکنولوژی و فوتونیک هستند که سخنرانی های کلیدی و تخصصی خوبی در این حوزه ها برگزار گردید.
به قول اوسطی، علاقمندان می توانند برای شرکت در این سخنرانی ها به لینک https: //confphys99.razi.ac.ir/home رجوع کنند.
منبع:

1399/06/03
13:38:50
5.0 / 5
1386
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل