با اجرای برنامه ویژه ای از سوی معاونت علمی صورت گرفت

همكاری موفق با بیشتر از ۶ هزار محقق ایرانی خارج از كشور از ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا

همكاری موفق با بیشتر از ۶ هزار محقق ایرانی خارج از كشور از ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا

به گزارش دانلود فایل با اجرای برنامه همكاری با متخصصان و كارآفرینان ایرانی خارج از كشور بیشتر از ۱۲۰ پایگاه شامل بهترین دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و شركت های دانش‎بنیان كشور وارد همكاری در این برنامه شدند.


به گزارش ایسنا بر مبنای آخرین آمار عرضه شده تابحال بیشتر از ۱۲۰ پایگاه تخصصی همکار به برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور (Connect.isti.ir) پیوسته اند. همینطور ۶ هزار و ۵۰۰ همکاری موفق و ۸ هزار همکاری با متخصصان و فارغ التحصیلان ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا در این برنامه ثبت شده است.
مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اجرای این برنامه در تلاش است تا در چارچوب پشتیبانی از انجام پروژه های تحقیقاتی و فناورانه همچون پسادکتری، فرصت مطالعاتی، استاد مدعو و معین، راه اندازی کسب و کارهای فناورانه، اشتغال در شرکت های فناور و برگزاری سخنرانی و کارگاه های تخصصی به ارتباط موثر متخصصان ایرانی خارج از کشور با مراکز علمی و فناوری برگزیده کشور کمک نماید.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، «ارتقای سطح علمی و حرفه ای پایگاه تخصصی همکار»، «فراهم کردن شرایط مناسب برای توسعه فناوری های نوظهور و پیشرفته در کشور»، «فراهم کردن شرایط انتقال مهارت ها، روش ها و قابلیت های خدماتی نوین توسط متخصصان ایرانی خارج از کشور به داخل» و «کمک به تاسیس شرکت های فناور در حوزه های فناوری پیشرفته» همچون مهم ترین اهداف اجرایی کردن این برنامه است.
منبع:

1399/06/11
09:55:05
5.0 / 5
1328
تگهای خبر: پروژه , خدمات , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل